408 of 2417
Delen 2 van Bruce J. Hawker en Ray Ringo in 2026
In 2025 werden twee oude reeksen van de in 2018 overleden XIII-tekenaar William Vance gereanimeerd met comebackalbums. In juni verscheen de vertaling van de maritieme avonturenstrip De Nieuwe Avonturen van Bruce J. Hawker 1: Het Oog van het Moeras door Carlos Puerta en Christophe Bec. De vertaling van de western Ray Ringo 1: Devil's Gate door Roman Surzhenko en Eric Corbeyran is voor 12 februari gepland. Van beide reeksen komen de vervolgdelen er al snel aan.
Vooreerst staat bij Le Lombard op 27 maart 2026 deel 2 van Bruce J. Hawker in het Frans gepland. "Bruce Hawker, de jonge Forester en de trouwe luitenant Lowe worden vermist na een aanval op zee, maar duiken weer op in een fascinerend raadsel dat hen van de kust van Nova Scotia naar het bevroren Minnesota voert. Vergeten ruïnes, symbolen van de Tempeliers, verraad en onthullingen volgen elkaar op in een spannend onderzoek waarin de grenzen tussen geschiedenis en legendes vervagen. Elke ontdekking roept een nieuwe vraag op, maar hoe ver zullen ze gaan om het geheim van de Tempeliers te ontrafelen?"
Een maand later, op 17 april (ook weer de Franse releasedatum), staat deel 2 van Ray Ringo gepland. "De moedige koerier van Wells Fargo, begint aan een gevaarlijke missie om Lean, zijn verloofde, terug te vinden. Ze is ontvoerd door een indianenstam die vastbesloten is haar gevangen te houden. Van de dorre vlaktes van het westen tot de vijandige bossen trotseert Ringo hinderlagen in een race tegen de klok."
408 of 2417