48 of 1678
Laatste deel Stomste Week Ooit! in juni 2025
Een week telt slechts zeven dagen. En da's maar goed ook voor Joris Hamel die zijn stomste week ooit beleeft. In de stripreeks Stomste Week Ooit! krijgt hij in Maandag, het eerste deel van de voor kinderen hilarische stripreeks in zwart-wit, te maken met allerlei problemen en zorgen. Van gepest worden op zijn nieuwe school over zijn moeder die net is getrouwd met een vampier tot hij bungelend aan een tien meter hoge duikplank langzaam zijn gebreide zwembroek voelt ontrafelen, terwijl de hele klas erop staat te kijken.
De rest van de week escaleert steeds verder. Ook in het weekend blijft hij niet bespaard van rampen, chaos en onverwachte wendingen. Op zondag rust het lot van de gehele planeet zelfs op diens schouders door een catastrofale alieninvasie! Dat laatste deel, met de niet zo ver gezochte titel Zondag, verschijnt in juni bij Luitingh-Sijthoff.
De reeks startte in 2022 in vertaling en is het werk van het echtpaar Matt Cosgrove (een Australiër) en Eva Amores (een Filippijnse).
We namen deze stripreeks vandaag op in ons vierde overzicht met tips voor jeugdstrips.
48 of 1678