684 of 6327

Natasja 24: Aprillied (luxe)

Tekenaar(s)
François Walthéry
Scenarist(en)
François Walthéry
Uitgeverij
Khani
Verschijningsdatum

Luxe-editie in twee verschillende uitvoeringen:

  • Gesigneerde en genummerde luxe met linnen rug en alle pagina's in potlood en in inkt die naast elkaar zijn afgebdrukt. Achterin zit een schetsdossier. 120 pagina's, 150 exemplaren, 150 euro.
  • Dezelfde editie als hierboven, maar met 7 ex librissen erbij en een afwijkende cover waarop Natasja met haar blote borsten prijkt. Die krijg je te zien als je een doorzichtig omhulsel over de cover schuift (zie afbeeldingen met Franstalige cover). De inhoud wijkt ook af van bovenvermelde luxe, want op pagina 28 en 29 is Natasja eveneens met haar blote borsten te zien. 120 pagina's, 75 exemplaren, 300 euro.

 

Reeks
Natasja
Deel
24
Gebaseerd op
De Blauwe Sperwer van Sirius
Pagina's
120
Uitvoering
Hardcover
Genre(s)
avontuur
geschiedenis
Extra
laatste deel van trilogie
Prijs
luxe met alle pagina's in potlood en in inkt met schetsdossier (150 exemplaren)
€ 150,00
luxe met een cover met Natasja met blote borsten en alle pagina's in potlood en in inkt met schetsdossier en 7 ex librissen, afwijkende druk met pagina 28 en 29 met naakte Natasja (75 exemplaren)
€ 300,00

684 of 6327