4170 of 5123

Een Paar Stappen naar het Licht 4-5 - voordeelpakket

4. De Vergeten Brief - 5. Het Levensboek

Tekenaar(s)
Bruno Marchand
Scenarist(en)
Bruno Marchand
Uitgeverij
Silvester
Verschijningsdatum

In 2013 vertaalde Silvester de eerste drie delen van de vijfdelige reeks Een Paar Stappen naar het Licht. Na acht jaar verschijnen eindelijk de twee laatste albums van Bruno Marchand. Beide albums zijn ook samen te koop als een voordeelpakket van 34,95 euro.

Over deel 4: "1939: Archeoloog Stuart Flint ontdekt prachtige kristallen in de ijzige diepten van grotten in Groenland. Hij vertrouwt ze toe aan een schip dat op weg is naar Engeland en adresseert ze aan verschillende collega's, onder wie Simon Bell, de vader van Marianne, zodat zij de bijzondere eigenschappen ervan kunnen bestuderen. Maar in de dagen voor de oorlog tussen het Verenigd Koninkrijk en Duitsland uitbreekt, worden alle mannen per direct gemobiliseerd. Flint, toegewezen aan de Royal Navy, gaat kort daarna samen met zijn door een torpedo geraakte schip ten onder, terwijl hij probeerde andere in zijn hut verborgen kristallen te redden. 1959: Marianne is verhuisd naar een nieuw appartement. Peter Banning heeft woonruimte in de buurt gehuurd, en ze zien elkaar zo vaak mogelijk. De jonge vrouw heeft een oude kist met de laatste herinneringen aan haar familie meeverhuisd en blijft onderzoek doen naar haar familiegeschiedenis. Een voor haar vader bestemde brief die vreemd genoeg nooit is geopend trekt haar aandacht..."

Over deel 5: "Een uitzonderlijke onderzoekster! Marianne blijft haar familieverleden vol geheimen bestuderen en heeft vreemde kristallen ontdekt in een oude envelop die aan haar overleden vader was geadresseerd. Alleen al de nabijheid van deze kristallen roept bij haar sterke herinneringen op aan gebeurtenissen waar zij nooit bij is geweest. Het lijken de herinneringen te zijn van een man die zich in de Sovjet-Unie bevindt en die Engels spreekt... Meer heeft de jonge vrouw niet nodig om zich samen met haar vriend Peter Banning naar het dichtstbijzijnde vliegveld te begeven! Deze stukjes kwarts met verbazingwekkende eigenschappen leiden hen van Moskou naar de open zee bij Groenland, en uiteindelijk naar het wrak van een oorlogsschip dat op de bodem van de zee ligt begraven."

Reeks
Een Paar Stappen naar het Licht
Deel
4-5
Pagina's
48
Uitvoering
Hardcover
Genre(s)
avontuur
drama
fantasy
geschiedenis
Extra
laatste twee delen van de vijfdelige reeks
Prijs
€ 34,95

4170 of 5123