Daedalus Saga Uitgaven Uitgeverij L  
 

In 2012 verschenen 1.221 uitgaven waarvan 244 herdrukken, 58 heruitgaven, 11 facsimiles en 33 integrales van oudere albums bij 88 verschillende uitgeverijen en partners.
Spring snel door naar de volgende uitgevers:
12bis
Adhemar
Arboris
vzw Arcadia
Athenaeum - Pollak & Van Gennep
Atlas
A.W. Bruna
Bakermat
Ballon
BBNC Uitgevers
BD Must
De Bezige Bij
Blake en Mortimer
Blloan
Boekerij
Bonte
Borgerhoff & Lamberigts
Brabant Strip vzw
Bries
Casterman
Catullus
COOLcomix
Daedalus
Dargaud
Dark Dragon Books
Davidsfonds
Dietsche Warande & Belfort
Dol-Fijn
Don Lawrence Collection
Dupuis
Les Éditions Albert René
EurEducation
Futuropolis | Glénat
Glénat
Graton
Griffioen Grafiek
Hachette
De Harmonie
Interstat
Jungle!
Kana
Khani Uitgeverij
Kosmos Uitgevers
Lannoo
Loeb
Le Lombard
Lucky Comics
Mandarijn
Marsu Productions
Medusa
Meinema
Mevrouw Kern
Monastic
Nijgh & Van Ditmar
Oogachtend
Oog & Blik | De Bezige Bij
Ouvroir Humoir
Parvenu
Pear Productions
Pelikaanpers
Personalia
Plan A Uitgevers
Prestige
Publish or Perish
Saga Uitgaven
Sanoma
Sherpa
Silvester
Sombrero

Standaard Uitgeverij
Strip 2000
Stripgilde
Stripwinkel Alex
Syndikaat
Treegarden Comix
Uitgeverij Boumaar
Uitgeverij De Boemerang
Uitgeverij De Meulder
Uitgeverij Franka BV
Uitgeverij Hum
Uitgeverij L
Uitgeverij 't Mannekesblad
Uitgeverij Nouga
Uitgeverij Van Gennep
Uitgeverij Van Halewyck
Uitgeverij Van Halewyck | Ants

Uitgeverij Van Praag
Xtra
Raadpleeg ook onze striplijsten van de laatste vijf jaar:
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
12bis (3)
De Cyclus van Cyann - integrale uitgave van deel 1 en 2 (François Bourgeon + Claude Lacroix / François Bourgeon) (HC)
<-september

De Cyclus van Cyann - integrale uitgave van deel 3 en 4 (François Bourgeon + Claude Lacroix / François Bourgeon) (HC) <-september

• De Cyclus van Cyann 5: De Gangen van de Tussentijd (François Bourgeon + Claude Lacroix / François Bourgeon) (HC)
<-oktober


Adhemar (30)
• De Avonturen van een Vader en zijn Zoon 11 (Marc Sleen) <-juli
• De Avonturen van een Vader en zijn Zoon 12 (Marc Sleen) <-juli
• De Avonturen van een Vader en zijn Zoon 13 (Marc Sleen) <-juli
• De Avonturen van een Vader en zijn Zoon 14 (Marc Sleen) <-juli
• De Avonturen van een Vader en zijn Zoon 15 (Marc Sleen) <-juli
• Bessy 31: De Rode Halsdoeken (Studio Vandersteen) <-maart
• Bessy 32: De Verkeerde Prooi (Studio Vandersteen) <-maart
• Bessy 33: De Wagen van de Dood (Studio Vandersteen) <-maart
• Bessy 34: Het Speelhol (Studio Vandersteen) <-maart
• Bessy 35: De Blauwe Sjamaan (Studio Vandersteen) <-maart
• Jerom 31: De Koekjesclan (Studio Vandersteen) <-augustus
• Jerom 32: Een Zonderlinge Ballon (Studio Vandersteen) <-augustus
• Jerom 33: Het Hunebed (Studio Vandersteen) <-augustus
• Jerom 34: Het Spookpaard (Studio Vandersteen) <-augustus
• Jerom 35: Het Spannend Spel (Studio Vandersteen) <-augustus
• Robert en Bertrand 6: Het Zwarte Land (Willy Vandersteen) (HC + ex-libris) <-april
• Robert en Bertrand 7: De Toverlantaarn (Willy Vandersteen) (HC + ex-libris) <-april
• Robert en Bertrand 8: De Weerwolf (Willy Vandersteen) (HC + ex-libris) <-april
• Robert en Bertrand 9: Het Zilveren Raadsel (Willy Vandersteen) (HC + ex-libris) <-april
• Robert en Bertrand 10: De Kwade Hand (Willy Vandersteen) (HC + ex-libris) <-april

• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 1: Ridder Gloriant (Willy Vandersteen) (HC)
<-februari
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 2: Het Roode Masker (Willy Vandersteen) (HC)
<-februari
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 3: De Heldentocht der Bataven (Willy Vandersteen) (HC)
<-februari
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 4: De Zwarte Luipaard (Willy Vandersteen) (HC)
<-februari
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 5: De Blauwe Kreeft (Willy Vandersteen) (HC)
<-februari
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 6: Marscommando's op Aarde (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 7: Het Veenspook (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 8: Het Verzonken Rijk (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 9: Tussen Water en Vuur (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 10: De Eerste Maanraket (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus


Arboris (17)
• Kapitein Kreiss 1: Sigvath63 (John Heijink) <-september
• Kapitein Kreiss 1: Sigvath63 (John Heijink) (HC) <-september

• Konvooi 11: De Zwevende Wereld (Philippe Buchet + Jean David Morvan) <-juli
• Kookaburra 1: De Planeet Dakoï (Crisse) (heruitgave)
<-maart
• Kookaburra 1: Planeet Dakoï (Crisse) (HC) (heruitgave) <-mei
• Kookaburra K 1: Big Bang Baby (Humberto Ramos + Crisse / James Hicks) <-mei
• Kookaburra K 1: Big Bang Baby (Humberto Ramos + Crisse / James Hicks) (HC) <-mei

• De Kronieken van Konvooi 1: Jagers van de Koude Grond (Bengal / José Luis Munuera / Benoît Springer / Steven Lejeune / Bruno Bessadi / Ignacio Noé + Jean David Morvan / Philippe Buchet) (HC)
<-januari
• Kronieken van de Zwarte Maan 14: Het Einde der Tijden (Cyril Pontet + François Froideval) (variantcover 1)
<-november
• Kronieken van de Zwarte Maan 14: Het Einde der Tijden (Cyril Pontet + François Froideval) (variantcover 2)
<-november
• Kronieken van de Zwarte Maan 14: Het Einde der Tijden (Cyril Pontet + François Froideval) (variantcover 3) (HC)
<-november

• Peter Pan 5: Haak (Régis Loisel) (herdruk) <-juli
• Peter Pan 6: Het Lot (Régis Loisel) (herdruk) <-juli
• Pokereiland 1: Winter (Michele Condasta) <-september
• Het Vlindernetwerk 3: Littekens (Cécil) <-maart
• Willems Wereld Magazine 2: Laat Mij Maar Effe (Aloys Oosterwijk) (SC/magazine) <-maart
• Willems Wereld 13: Laat Mij Maar Effe (Aloys Oosterwijk) (HC) <-maart


vzw Arcadia (8)
Arcadia Archief
• 18. Benjamin 3: Van Alle Markten Thuis (Hachel) (HC) <-maart
• 18. Benjamin 3: Van Alle Markten Thuis (Hachel) (HC/luxe) <-maart

• 19. Taka Takata Ziet ze Vliegen (Jo-El Azara + Vicq) (HC) <-mei
• 19. Taka Takata Ziet ze Vliegen (Jo-El Azara + Vicq) (HC/luxe) <-mei
• 20. Fantastische Verhalen: De Engel Gab-Rhyel (Jean-Claude Servais) (HC) <-augustus
• 20. Fantastische Verhalen: De Engel Gab-Rhyel (Jean-Claude Servais) (HC/luxe) <-augustus
• 21. François Jullien: De Manke Duivel (Martin Jamar + Franklin Dehousse) (HC) <-september
• 21. François Jullien: De Manke Duivel (Martin Jamar + Franklin Dehousse) (HC/luxe) <-september


Athenaeum - Polak & Van Gennep (1)
• Kees de Jongen (Dick Matena naar Theo Thijssen) <-maart


Atlas (1)
• Persepolis (Marjane Satrapi) (herdruk van integrale editie) <-november


A.W. Bruna (1)
• Stockholm Zuid (Peter Bergting + Jens Lapidus) <-mei


Bakermat (1)
• Geronimo Stilton - Een Reis door de Tijd 8: Lang Leve de Olympische Spelen (Federica Salfo + Leonarda Favia) <-mei


Ballon (52)
• De Avonturen van Jean-Michel Saive 1: De Coach (De Marck) <-juli
• De Belevenissen van Jommeke 8: De Ooievaar van Begonia (Jef Nys) (herdruk) <-juni
• De Belevenissen van Jommeke 11: De Zonnemummie (Jef Nys) (herdruk) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 14: Op Heksenjacht (-Jef Nys-) (herdruk)
<-februari
• De Belevenissen van Jommeke 15: Het Staartendorp (Jef Nys) (herdruk) <-september
• De Belevenissen van Jommeke 23: Dolle Fratsen (Jef Nys) (herdruk) <-juni
• De Belevenissen van Jommeke 166: De Mandoline van Caroline (-Jef Nys-) (herdruk) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 168: Het Heksenbal (Jef Nys) (herdruk) <-september
• De Belevenissen van Jommeke 192: De Drietand van Neptunus (-Jef Nys-) (herdruk)
<-februari
• De Belevenissen van Jommeke 209: Blinkende Knopen (-Jef Nys-) (herdruk)
<-februari
• De Belevenissen van Jommeke 214: Holeman (-Jef Nys-) (herdruk)
<-november
• De Belevenissen van Jommeke 216: De Laatste Viking (-Jef Nys-) (herdruk) <-februari
• De Belevenissen van Jommeke 226: Het Luchtkasteel (-Jef Nys-) (herdruk)
<-november
• De Belevenissen van Jommeke 258: De Kwakzalver (Philippe Delzenne)
<-februari
• De Belevenissen van Jommeke 259: Storm aan Zee (Philippe Delzenne) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 260: Oost West Thuis Best (Edwin Wouters) <-juni
• De Belevenissen van Jommeke 261: De Recordjagers (Gerd Van Loock) <-september
• De Belevenissen van Jommeke 262: De Brulharp (Philippe Delzenne)
<-november
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 3: Purperen Pillen (Jef Nys) (HC met ex-libris van Pieter De Poortere) <-februari
De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 4: De Zeepkoning (Jef Nys) (HC met ex-libris van Steven Dupré) <-april
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 5: De Straalvogel (Jef Nys) (HC met ex-libris van Marvano) <-september
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 6: Het Verkeerde Land (Jef Nys) (HC met ex-libris van Simon Spruyt)
<-november

• Beroep: Leraar 1: De Onverwachte Toets (Pica + Erroc) <-september
• Dance Academy 1 (Crip +Béka) (herdruk) <-april
• Dance Academy 2 (Crip + Béka) (herdruk) <-juli
• Dance Academy 6 (Crip +Béka) <-april

• Dino's 2 (Bloz + Arnaud Plumeri)
<-oktober

• Dokters 1: Is het Ernstig, Dokter? (Alain Sirvent + Bélom) <-september
• Game Over 6: Sound of Silence (Adam / Midam + Midam / Patelin) <-april
• Game Over 7: Only For Your Eyes (Midam / Adam + Midam / Thitaume) <-september
• Game Over 8: Cold Case (Adam / Midam / Netch / Julien Mariolle + Midam / www.gameoverforever.com) <-december
• The Garfield Show 3: Catzilla (-Jim Davis-) <-mei

• The Garfield Show 4: Het Kerstkatje (-Jim Davis-)
<-november
• Jommeke: Grappen en Grollen (geïllustreerd door -Jef Nys-)
<-november
• Jommeke: Moppen, Moppen, Moppen (geïllustreerd door -Jef Nys-)
<-november

• Jommeke: Sport Je Fit met Jommeke (Studio Jef Nys) <-juni

• Jommeke Pocket 5: Indianenverhalen: Jommeke in de Far West / Twee Halve Lappen / Strijd om de Bizon (-Jef Nys-) <-mei
• Jommeke Pocket 6: Gekwak en Geboemel: Het Wonderdrankje / Anakwaboe / De Geest van Anakwaboe (-Jef Nys-) <-mei

• Jommeke Pocket 7: Ciao Bella!: De Muzikale Bella / De Vlucht van Bella / De Bruid van El Toro (Jef Nys)
<-oktober
• Jommeke Pocket 8: Op Schattenjacht: De Schildpaddenschat / Wie Zoekt die Vindt / De Schat van Angkor (Jef Nys)
<-oktober
• Kid Paddle 13: Slime Project (Midam) <-december
• Mon en Tuur 2: En dat Is Twee (Mario Boon + Pieter van Oudheusden)
<-oktober
• Sisters 1: Een Gezellige Bende! (William + Christophe Cazenove) (herdruk) <-april

• Sisters 2: Zo Doen Wij dat! (William + Christophe Cazenove) (herdruk) <-juli
• Sisters 5: Wat 'n Schatje (William + Christophe Cazenove) <-mei
• Sisters 6: Een Zus om te Zoenen! (William + Christophe Cazenove / William)
<-oktober

• Voetbalzot! 1 (Olivier Sulpice + Jenfèvre) <-juni
• Voetbalzot! 2 (Jack + Béka) <-juni
• Voetbalzot! 3 (Jack + Béka)
<-november
• Wielergek! 1 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-juni
• Wielergek! 2 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-juni

• Wielergek! 3 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra)
<-november


BBNC Uitgevers (1)
• Het Boek van de Demonische Katten (Elia Anie) <-juni


De Bezige Bij (11)
• Cowboy Henk (Herr Seele + Kamagurka) (HC)
<-november
• Dikke Billie Walter (Herr Seele + Kamagurka) (HC)
<-november
• Kort Amerikaans. Een Beeldverhaal 3 (Dick Matena naar Jan Wolkers) (HC)
<-oktober

• Een Mooie Handel - Bommel in Opdracht (Marten Toonder) (HC) <-mei
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 22: Zoals een Bommel Betaamt: De Split-Erwt / De Achtgever / De Zwarte Zwadderneel / Het Stenenbeen-Probleem (Marten Toonder) (HC)
<-oktober
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 26: Je Bent er Gloeiend bij: De Nozellarven / De Dropslaven / De Herenopstand (Marten Toonder) (HC)
<-oktober
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 37: Ei, Ei!: De Maanblaffers / De Sloven / De Heldendaden (Marten Toonder) (HC)
<-oktober
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 55: Een Heer van Stand / De Kwade Inblazingen / De Hupbloemerij / De Bevrijding van Sollidee (Marten Toonder) (HC) <-mei
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 56: Dit Loopt uit de Hand / De Erfpachter / De Waarde-Ring / De Pijpleider (Marten Toonder) (HC) <-mei
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 57: Dat Spreekt / De Liefdadiger / Het Monster Trotteldrom / De Killers (Marten Toonder) (HC) <-mei
• Wat Wij Moeten Weten (Willy Linthout met medewerking van Theo Linthout) <-september


BD Must (15)
> De Avonturen van Meester Mus 1>5 (Bob De Moor) (5 x HC als pakket + certificaat)
• De Avonturen van Meester Mus 1 (Bob De Moor) (HC) <-december
• De Avonturen van Meester Mus 2 (Bob De Moor) (HC) <-december
• De Avonturen van Meester Mus 3 (Bob De Moor) (HC) <-december
• De Avonturen van Meester Mus 4 (Bob De Moor + René Goscinny) (HC) <-december
• De Avonturen van Meester Mus 5 (Bob De Moor) (HC) <-december
> Pom en Teddy 1>10 (François Craenhals) (10 x HC als pakket + certificaat)
• Pom en Teddy 1: Tockburger Circus (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 2: De Microfilm (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 3: De Zwarte Talisman (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 4: Het Geheim van Balibach (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 5: Verboden Zone (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 6: Texas Boy (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 7: De Held van Ardabahad (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 8: Het Gevecht in de Bergen (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 9: De Boeddha van Mwang-Thai (François Craenhals) (HC in pakket) <-mei
• Pom en Teddy 10: Leiden het Onderzoek (François Craenhals) (HC in pakket)
<-mei


Blake en Mortimer (2)
• De Avonturen van Blake en Mortimer 21: De Eed van de Vijf Lords (André Juillard + Yves Sente)
<-november
• De Avonturen van Blake en Mortimer 21: De Eed van de Vijf Lords (André Juillard + Yves Sente) (HC/luxe + ex-libris)
<-november


Blloan (10)
• De Avonturen van Hergé (Stanislas + José-Louis Bocquet / Jean-Luc Fromental) (HC) <-april
• De Beste Vijanden 1: 1783-1953 (David B. + Jean-Pierre Filiu / David B.) (HC) <-september
• Billy Bob (Nix) (HC)
<-oktober
• Helden Worden We Toch Nooit (Fred Salsedo + Olivier Jouvray) (HC)
<-november
• Pablo 1: Max Jacob (Clément Oubrerie + Julie Birmant) (HC) <-mei
• Parker 2: De Organisatie (Darwyn Cook naar de roman van Richard Stark) <-april

• Percy Shelley 1 (Daniel Casanave + David Vandermeulen) (HC) <-september

• Schijn Bedriegt (Cyril Bonin naar de roman van Marcel Aymé) (HC) <-mei
• Het Vel van de Beer (Oriol Hernández + Zidrou) (HC)
<-oktober
• Zoen Niet Zomaar Iemand (Sandrine Revel + Marzena Sowa) (HC)
<-november


Boekerij (1)
• Artemis Fowl - de Graphic Novel 2: Het Arctische Incident (Giovanni Rigano + Eoin Colfer naar Andrew Donkin) <-februari


Bonte (26)
De Avonturen van Borko 2: Borko en de Slobberslakken (Rik) <-maart
De Avonturen van Borko 3: De Vloek van Horzelpim (Rik) <-maart
De Avonturen van Werther 1: Zotte Streken (Maarten Couvreur) <-maart
• De Avonturen van Kari Lente verzamelbox Knorr (Bob Mau) (lege box) + Canterbury Tales (Lük Bey) <-september
• De Avonturen van Kari Lente verzamelbox Knorr (Bob Mau) (9 x SC + box) <-september

Een Avontuur van Agent Nikx: De Klonen van Dokter Von Klaun 1(Freezer) <-maart
Een Avontuur van Agent Nikx: De Klonen van Dokter Von Klaun 2 (Freezer) <-maart
De Ballonvaarder 1: Luchtdoop (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
De Ballonvaarder 2: Vreemde Vogels (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
De Ballonvaarder 3: Ongekende Horizonten (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
De Ballonvaarder 4: Vliegt eruit (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
De Ballonvaarder 5: Hangt het uit (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
De Ballonvaarder 6: Laat er Eentje Vliegen (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) <-maart
Bor D'O (Juul) <-maart
Chaos op het Atelier (Juul) <-maart
Eridu 2: Eridu Brandt! (Waldo Van Gheluwe) <-maart
Flikkerzicht Presenteert: Vluggertjes (Tom Bouden) <-maart
• Pakket Gilbert Declercq: Het Geheim van het Eiland / De Academiejaren... en erna I + II / Het Weten Waard + persmap en gesigneerde prent (Gilbert Declercq) (4 x SC) <-september
Inspecteur Blomme 2: Handen Omhoog! (Geinz) <-maart
De Vis & Ivo (Kurt Cassauwers + Ivan Claeys) <-maart
Volmaaktheid in Wording (Herbert Staljanssens) <-maart
De Vrolijke Avonturen van Boer Gonje (Juul) <-maart

Bonte Magazine
• 28. De Familie Klipper 3: Frisbee / Hotel Paradis (Marcel Rouffa + Marc Legendre) <-november
• 29. De Familie Klipper 4: Tintin / Barrano Bonito (Marcel Rouffa + Marc Legendre)
<-november
33. S.O.S. op de Planeet Jupinus 1 (Edward De Rop) <-maart
34. S.O.S. op de Planeet Jupinus 2 (Edward De Rop) <-maart


Borgerhoff & Lamberigts (2)
• Het Grote Kabouter Wesley Boek (Jonas Geirnaert) (HC) (herdruk)
• Wouter Beke: De Niet-Geautoriseerde Biografie (Jeroom / Jonas Geirnaert) (HC)
<-oktober


Brabant Strip vzw (8)
Collectie Fenix
• 78. Flipke en de Rakkers 2: Op het Oorlogspad (Pink) <-mei
• 79. Nieuwe Avonturen van Kari Lente: De Dwangkapper (Bob Mau) <-mei
• 80. De Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar: De Kabouterzwam (Rik Clément) <-mei
• 81. Een Avontuur van Kitty: Euro Snack (Dirk Stallaert + Patrick Vermeir) <-september
• 82. De Vrolijke Bengels: De Schipbreukelingen (Willy Vandersteen) <-december
• 83. De Musketiers... Weer aan de Slag (Rik Clément) <-september
• 84. Gust de Vrijbuiter (Jacques Laudy) <-december
• 85. De Avonturen van Monneke & Johnneke (Bob De Moor) <-december


Bries (3)
• Obedience (Benjamin Demeyere) <-maart
• The Third Book of Hope (Tommi Musturi) <-maart
• Uier 5: Weerom (ckoe) <-juni


Casterman (45)
• Africa Dreams 2: Tien Geketende Vrijwilligers (Frédéric Bihel + Maryse Charles / Jean-François Charles) <-maart
• Airborne 44 4: Kruisende Wegen (Philippe Jarbinet) (HC) <-februari
• Alex 31: De Schaduw van Sarapis (Marco Venanzi / Mathieu Barthélemy + François Corteggiani) <-december
• Alex Senator 1: De Adelaars van Merula (Thierry Démarez + Valérie Mangin)
<-oktober

• D'Aveteurn van Kuiftsje: Et Radsel van den Ainhoorn (Hergé) (HC/facsimilé) (Oostends dialect) (herdruk)
<-januari
• D'Aveteurn van Kuiftsje: De Sjhat van Sjhetterrooye Rackham (Hergé) (HC/facsimilé) (Oostends dialect) (herdruk)
<-januari
• D'Avonture van Kuifke: De Biezjoes van Bianca Castafiore (Hergé) (HC) (Gents dialect) <-juni
• De Avonturen van Kuifje: De Krab met de Gulden Scharen (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk)
<-oktober
• De Avonturen van Kuifje: Mannen op de Maan (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-juni
• De Avonturen van Kuifje: Raket naar de Maan (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-april
• De Avonturen van Kuifje: De Scepter van Ottokar (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk)
<-januari
• De Avonturen van Kuifje: Moviealbum 1: Het Geheim van de Eenhoorn (naar Hergé)
<-november
• De Avonturen van Kuifje: Moviealbum 1: Het Geheim van de Eenhoorn (naar Hergé) (HC)
<-november
• Canardo 21: Honingval (Benoît Sokal) (HC)
<-november

• Caroline Baldwin 16: De Zigeunerbezwering (André Taymans) <-juni
• Dracula - De Ondode 2 (Piotr Kowalski + Michel Dufranne naar Dacre Stoker) (HC) <-april
• Dracula - De Ondode 3 (Piotr Kowalski + Michel Dufranne naar het boek van Dacre Stoker en Ian Holt) (HC)
<-november

• Eden Hôtel 1: Ernesto (Gabriel Ippóliti + Diego Agrimbau) (HC)
<-oktober
• Egon Schiele: Leven en Sterven (Xavier Coste) (HC) <-juni
• Hedendaagse Legendes 1975 - 1977: Het Dorpje dat Ging Vliegen / Het Schip van Steen / De Onbestaande Stad (Enki Bilal + Pierre Christin) (HC) (integrale en nieuw vertaalde editie)
<-januari
• Ik René Tardi, Krijgsgevangene in Stalag IIB 1 (Jacques Tardi) (HC) <-december

• India Dreams 7: Taj Mahal (Jean-François Charles + Maryse Charles / Jean-François Charles) (HC)
<-september

• De Killer 10: Hart voor het Werk (Luc Jacamon + Matz) (HC) <-februari
• Het Konvooi 1: Het Gewicht van het Verleden (José-Maria Broy + Kid Toussaint) <-februari

• Kraa 2: De Schaduw van de Arend (Benoît Sokal) (HC)
<-januari
• De Laatste Dagen van Stefan Zweig (Guillaume Sorel + Laurent Leksik) (HC) <-maart
• Lefranc 23: De Eeuwige Shogun (Régric + Thierry Robberecht) <-juni
• Lois 5: De Apollo (Olivier Pâques + Patrick Weber)
<-januari
• Magasin Général 7: Charleston (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp)
<-januari
• Magasin Général 8: De Vrouwen (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp) (HC) <-december
• De Mangakiller 1 (Chris Lamquet + Yann)
<-oktober

• Matt Peterson 1: London Running (Stom + Laurent-Frédéric Bollée)
<-september
• De Muur (Maximilien Le Roy) <-april
• De Reizen van Alex: De Maya's (Jean Torton) <-augustus
• De Reizen van Alex: De Olympische Spelen (Yves Plateau met illustraties van Cédric Hervan) (herziene herdruk) <-juni
• De Republiek 4: Presidentiële Macht (Frisco + Rémy Le Gall) <-juni
• De Schaduw van de Raaf (Didier Comès) (heruitgave) <-april
• Schoonheid (François Schuiten) (HC) <-april
• Schoonheid (François Schuiten) (HC/luxe) <-december

• De Smaragdridders 2: De Beproeving (Tiburce Oger naar Anne Robillard) <-augustus

• De Smaragdridders 2: De Beproeving (Tiburce Oger naar Anne Robillard) (HC) <-juni

• Tristan 13: De Schaduw van de Katharen (Jean Pleyers + Hugues Payen) <-maart

Romans
• Furari (Jirô Taniguchi) <-maart
• De Wandelende Man (Jirô Taniguchi) <-maart


Catullus (4)
• Fokke & Sukke: Aan de Balie - De Beste Juridische Grappen (Jean-Marc van Tol + John Stuart Reijd / Bastiaan Geleijnse / Jean-Marc van Tol) (HC) <-juni
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2011 (Jean-Marc van Tol + John Stuart Reijd / Bastiaan Geleijnse / Jean-Marc van Tol) <-april
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2012 (Jean-Marc van Tol + John Stuart Reijd / Bastiaan Geleijnse / Jean-Marc van Tol) <-december
• Kort & Triest 3: Betoverd! (Jean-Marc van Tol) <-december


COOLcomix (1)
• Net Iets Anders (Geinz) <-maart


Daedalus (105)
• Aquablue 10: De Kus van Arakh (Siro + Thierry Cailleteau) (herdruk) <-mei
• Aquablue 12: Terug naar de Bron (Reno + Régis Hautière) <-mei
• Aquablue 12: Terug naar de Bron (Reno + Régis Hautière) (HC) <-mei

• Arawn 3: De Slag van Cad Goddun (Sébastien Grenier + Ronan Le Breton) (HC) <-maart
• Aspis, Detectives van het Ongewone 2: Het Goud van de Misdaad (Jacques Lamontagne + Thierry Gloris) <-april
• De Blauwe Verten 2: Penelope (Luc Brahy + Frank Giroud) (HC) <-september
• Carmen Mc Callum 7: Cyclus 3: Het Geval E.M.G.: Het Verzoek van Baïkonoer (Gess + Fred Duval) <-maart
• Carthago - De Nieuwe Stad 2: Het Vuur van Venus (Ana Koehler+ Fabrice David / Grégory Lassablière) (HC) <-mei
• Chimère(s) 1887 1: De Purperen Parel (Vincent + Christophe Arleston / Melanÿn) (HC)
<-oktober
• Chimère(s) 1887 2: Scharlaken Kant (Vincent + Christophe Arleston / Melanÿn) (HC)
<-oktober
• De Clan van de Draak 1: Eerbetoon (Michel Suro + Eric Corbeyran) (heruitgave met nieuwe cover)
<-november
• De Clan van de Draak 2: Brandstapel (Michel Suro + Eric Corbeyran) (heruitgave met nieuwe cover)
<-november
• Drakendynastie 2: De Zang van de Feniks (Emmanuel Civiello + Hélène Herbeau) (HC) <-juni

• Drie Wensen 2: De Stad met Duizend Zuilen (Gabella Martinello) (HC) <-september
• De Druïden 3: De Lans van Lug (Jacques Lamontagne + Jean-Luc Istin / Thierry Jigourel) (herdruk)
<-februari
• De Druïden 6: Avondschemering (Jacques Lamontagne + Jean-Luc Istin / Thierry Jigourel) <-juni
• Duisternis 3: Versterkte Stad (Iko + Christophe Bec) (HC) <-december
• Durandal 3: Het Mark Bretagne 3 (Gwendal Lemercier + Nicolas Jarry) (HC)
<-oktober
• Dwarf 1: Wyrïmir (Shovel) (HC) <-maart
• Dwarf 2: Razoark (Shovel) (HC)
<-oktober
• De Eeuw der Schimmen 1: De Steen (Michel Suro + Eric Corbeyran)
<-februari
• Genetiks™ 3 (Jean-Michel Ponzio + Richard Marazano) (HC) <-augustus
• Gil Saint-André 4: De Jager (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (heruitgave)
<-januari
• Gil Saint-André 5: Dubbelspoor (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (heruitgave)
<-februari
• Gil St-André verzamelbox cyclus 2: deel 6-7-8 (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (3 x HC in box) <-maart
• Gil St-André 6: Zusters in Tranen (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (heruitgave) <-mei
• Gil St-André 7: Gevangenen (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (heruitgave) <-mei
• Gil St-André 8: Het Offer (Sylvain Vallée + Jean-Charles Kraehn) (heruitgave) <-mei
• Gil St-André 9: De Bloedige Erfenis (Jean-Charles Kraehn) <-juni
• Gil St-André 9: De Bloedige Erfenis (Jean-Charles Kraehn) (HC) <-mei

• De Heren van Cornwall 1: Het Bloed van de Loonois' (Alessio Lapo + Sylvain Cordurié) (HC)
<-februari
• De Heren van Cornwall 2: De Stiefdochter van de Fee (Alessio Lapo + Sylvain Cordurié) (HC)
<-februari
• Herinneringen aan de Grande Armée 4: 1812 - De Jachtterreinen van Graaf Joukhov (Alexis Alexander + Michel Dufranne) <-mei
• Ik ben een Kathaar 1: De Ongrijpbare Perfectus (Alessandro Galore + Makyo) (herdruk) <-mei
• Ik Ben een Kathaar 4: De Lichtheid van de Wereld (Alessandro Galore + Makyo) <-mei

• Inlandsis 1: Twee-Arm-Twee-Been (Paul Frichet + Stéphane Betbeder) (HC) <-december
• Het Jacobs-Teken - Een Leven in Stripvorm (Louis Alloing + Rodolphe) (HC)
<-november
• Jeronimus verzamelbox (Jean-Denis Pendanx + Christophe Dabitch) (deel 3 in HC + box)
<-januari
• Katharen 1: Martelarenbloed (Fabio Bono + Bruno Falba) (HC)
<-november
• Katharen 2: Klopjacht (Fabio Bono + Bruno Falba) (HC) <-december
• Katten, Katten en nog eens Katten (Philippe Larbier + Lapuss') <-augustus

• Kruisvaart 3: De Slag van Mansoura (Zhang Xiaoyu + Izu / Nikolavitch) <-september
• Lancelot 1: Claudas van de Verlaten Landen (Alexe + Jean-Luc Istin) (HC)
<-januari
• Lancelot 2: Iweret (Alexe + Jean-Luc Istin / Olivier Peru) (HC)
<-januari
• Legende verzamelbox tweede cyclus (Yves Swolfs) (deel 5 in HC + box)
<-januari
• Legioen: Ik Ben Legioen 1: De Dansende Faun (John Cassaday + Fabien Nury) (HC)
<-januari
Legioen: Ik Ben Legioen 2: Vlad (John Cassaday + Fabien Nury) (HC) <-mei
• Legioen: Ik Ben Legioen 3: De Drie Apen (John Cassaday + Fabien Nury) (HC)
<-november
• Legioen: Kronieken van Legioen 1 (Mathieu Lauffray / Mario Alberti / Zhang Xiaoyu / Tirso + Fabien Nury) (HC)
<-november
• De Lokroep van de Roots 1: Harlem (Gaël Séjourné + Joël Callède) (HC)
<-oktober
• Luuna 7: De Bron van de Tijd (Nicolas Keramidas + Crisse)
<-oktober
• Moeder Oorlog 3: Derde Aanklacht (Maël + Kris) (HC)
<-november
• De Onthoofde Arenden Bundeling 7: 13. Prinses Mordrie - 14. De IJzeren Mannen (Michel Pierret + Jean-Charles Kraehn / Erik Arnoux) (HC)
<-januari
• De Onthoofde Arenden Bundeling 8: 15. Mahaut! - 16. De Oorlog van de Arenden (Michel Pierret + Erik Arnoux) (HC) <-december
• De Onthoofde Arenden 13: De Vermoorde Prinses (Michel Pierret + Jean-Charles Kraehn) <-maart
• De Onthoofde Arenden 14: De IJzeren Mannen (Michel Pieret + Erik Arnoux) <-juni
• De Orde van de Kling 1: Renaissance (Dave Kendall + Nicolas Tackian) (HC) <-maart
• Prins van het Onweer 1: Het Oog van de Storm (Giulio Zeloni + Manuel Bichebois) (HC) <-september
• Prometheus 4: Mantiek (Stefano Raffaele / Alessandro Bocci / Christophe Bec + Christophe Bec) <-juni
• Questor 1: Heibel in Troje (Nicola Saviori + Jean-Luc Sala) (HC) <-juni

• De Rattenvanger van Hamelen (André Houot) (HC/luxe + extra katern)
<-februari
• De Roos & het Kruis 4: De Kroon van Pruisen (Dan Popescu + Nicolas Jarry / France Richemond) <-april
• Samoerai 2: De Zeven Bronnen van Akanobu (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) (herdruk) <-december
• Samoerai 6: Shobei (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio)
<-februari
• Sektor 2: Verzet (Éric Stalner) (HC) <-juni
• Servitude 1: De Zang van Anorœr (Eric Bourgier + Fabrice David) (HC) (herdruk met nieuwe lettering) <-juni
• Servitude 3: Het Afscheid van de Koningen (Eric Bourgier + Fabrice David) (HC) <-juni

• Spyder 1: Chinese Schimmen (Mr Fab + Sébastien Latour) (HC)
<-februari
• Spyder 2: Hemelse Draak (Afif Khaled + Sébastien Latour) (HC) <-september
• Spynest 1: Missie 1: Birdwatchers (Christophe Alliel + Jean-Luc Sala) (HC) <-augustus
• Svoboda! 1: Van Praag naar Tcheliabinsk (Jean-Denis Pendanx + Kris) (HC) <-april
• Svoboda! 2: Rusland, 1914-1920 - Jekatarinaburg, Zomer 1918 (Jean-Denis Pendanx + Kris) (HC) <-december
• De Tempelier 3: De Verklaringen van de Grootmeester (Fabio Bono + Bruno Falba) <-april
• Tempelridder 1: Tyr Intra Muros (Mirko Colak / Lucio Alberto Leoni + Jean-Luc Istin) <-december
• Thomas Silane 1: Dodelijke Flits (Yves Lécossois + Philippe Chanoinat / Patrice Buendia) (herdruk met nieuwe cover) <-augustus
• Thomas Silane 5: Vlucht (Roberto Zaghi + Philippe Chanoinat / Patrice Buendia) <-augustus
• Travis 7: Cyclus 2: Vitruvia: Topkapi (Ludwig Alizon / Christophe Quet + Fred Duval) <-maart
• Troje 1: Het Zeevolk (Erion Campanella Ardisha + Nicolas Jarry) (HC)
<-oktober
• Universal War One 6: De Patriarch (Denis Bajram) (HC) <-april
• Weerwolven Renaissance 2: Sandra Morgan (Andrea Mutti + Jean-Charles Gaudin) <-maart
• De Wegen van de Heer 3: 1307 - Het Proces (Jaime Calderón + Fabrice David / Grégory Lassablière) (HC) <-mei
• De Wegen van Malefosse 2: De Verloren Berg (François Dermaut + Xavier Gelot / François Dermaut) <-januari
• De Wereld van Lucie 4: Lucie(s) (Guillaume Martinez + Kris) (HC) <-juni
• De Wereld van Lucie 4: Lucie(s) (Guillaume Martinez + Kris) (HC + verzamelbox) <-juni

• Een Zakje Knikkers 1 (Vincent Bailly + Kris naar de roman van Joseph Joffo) (HC) <-december
• De Zang van de Vampiers 12: Seizoen 2 - 6: Vallen (Richard Guérineau + Eric Corbeyran) <-februari
• De Zang van de Vampiers 13: Seizoen 3 - 1: Nieuwe Machten (Richard Guérineau + Eric Corbeyran)
<-november
• Zombies 2: De Kortstondigheid van het Leven (Sophian Cholet + Olivier Peru) (HC) <-maart

1800
• 13. Dracula - De Drakenorde 1: De Kindertijd van een Monster (Serge Fino + Eric Corbeyran) (HC)
<-januari
• 14. Sherlock Holmes & de Necronomicon 1: De Vijand van Binnen (Vladimir Krstic - Laci + Sylvain Cordurié) (HC)
<-februari
• 15. Alchemie 2: De Laatste Vervloekte Koning (Olivier Roman + Richard D. Nolane) (HC) <-maart
• 16. Ash 2: Faust (Krystel + François Debois) (HC) <-april
• 17. De Terugkeer van Dorian Gray 1: De kroning van "Onzichtbare de 1ste" (Bojan Vukic + Stéphane Betbeder) (HC) <-juni

• 18. Allan Quatermain en de Mijnen van Koning Salomon 2: In Vijandig Gebied (Dim D. + Dobbs) (HC) <-augustus
• 19. De Maanbeer 1: Fort Sutter (Florent Bossard + Sébastien Viozat) (HC) <-september
• 20. Zij 2: Zij-Die-Alles-Ziet (Alberto Jiménez Alburquerque + Élie Chouraqui naar de roman van Henry Rider Haggard) (HC)
<-oktober
• 21. Mandragora 1: Een Poort naar de Hel (Marco Santucci + Sylvain Cordurié) (HC)
<-november

Plankgas
• 1. Ring (Youssef Daoudi) <-september
• 1. Ring (Youssef Daoudi) (HC) <-september
• 2. Chapman 1: De Eerste Overwinningen (Christian Papazoglakis / Robert Paquet / Nedzad Kamenica + Denis Bernard) <-september
• 2. Chapman 1: De Eerste Overwinningen (Christian Papazoglakis / Robert Paquet / Nedzad Kamenica + Denis Bernard) (HC) <-september
• 3. Harry Octane 1: Transam (Christian Papazoglakis) <-december
• 3. Harry Octane 1: Transam (Christian Papazoglakis) (HC)
<-november
• 4. Traject 1: Twee Ronden (Johannes Roussel + Roger Seiter) <-december
• 4. Traject 1: Twee Ronden (Johannes Roussel + Roger Seiter) (HC)
<-november


Dargaud (47)
• De Aasgieren 1-2-3-4 in verzamelband (Enrico Marini + Jean Dufaux) (4 x HC met band) <-december
• De Adelaars van Rome 2 (Enrico Marini) (herdruk) <-april
• De Adelaars van Rome verzamelband deel 1-2-3 (Enrico Marini) (3 x HC in verzamelband) <-mei
• Asgard 1: IJzerpoot (Ralph Meyer + Xavier Dorison) <-april
• Atar Gull - Het Leven van een Voorbeeldige Slaaf (Brüno + Fabien Nury) (HC) <-september
• Een Avontuur van Philip en Francis 1: Schaduw over het Britse Rijk (Nicolas Barral + Pierre Veys) (herdruk) <-april

• Barracuda 3: Duel (Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux) <-december
• Berlijn integraal (Marvano) (HC) <-september
• Dantès 5: Het Politieke Complot (Erik Juszezak + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume)
<-februari
• Dantès 6: De Eindconfrontatie (Erik Jusezak + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume)
<-oktober

• Djinn 11: Een Eeuwige Jeugd (Ana Miralles + Jean Dufaux) <-december
• Empire USA - Seizoen II 3 (Griffo + Stephen Desberg) <-februari
• Empire USA - Seizoen II 4 (Alain Mounier + Stephen Desberg) <-mei
• Empire USA - Seizoen II 5 (Erik Juszezak + Stephen Desberg) <-september

• Empire USA - Seizoen II 6 (Daniel Koller + Stephen Desberg) <-december
• De Expeditie 1: De Leeuw van Nubië (Marcelo Frusin + Richard Marazano) (HC) <-april
• Familie Piraat 1: De Schipbreukelingen (Fabrice Parme + Aude Picault / Fabrice Parme)
<-november
• Freud - Een Getekende Biografie (Anne Simon + Corinne Maier) (HC) <-april
• Grand Prix 3: Adieu (Marvano) (HC) <-juni
• Insiders - Seizoen II 1: Drugs Business (Renaud Garreta + Jean-Claude Bartoll)
<-oktober
• Insiders Genesis 1: Medellin 1991 (Luc Brahy / Renaud Garreta + Jean-Claude Bartoll) <-maart
• De Jonge Jaren van Blueberry 20: Gettysburg (Michel Blanc-Dumont + François Corteggiani) <-augustus
• Karma Salsa 1 (Frédéric Campoy + Philippe Charlot / Joël Callède) <-augustus

• Kenya: Seizoen 1 integraal (Léo + Rodolphe) (HC) <-maart
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten 7: De Genaderidders 3: Fee Sanctus (Philippe Delaby + Jean Dufaux) <-augustus
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten: Cyclus 1 Integraal (Grzegorz Rosinski + Jean Dufaux) (HC) <-augustus

• De Laatste Tempelier 2: De Ridder van de Crypte (Miguel Lalor + Raymond Khoury) (herdruk)
<-oktober
• Murena 2: Zand en Bloed (Philippe Delaby + Jean Dufaux) (herdruk)
<-oktober
• Murena 3: Een Volmaakte Moeder (Philippe Delaby + Jean Dufaux) (herdruk)
<-oktober
• Murena 4: Voor Hen die Gaan Sterven... (Philippe Delaby + Jean Dufaux) (herdruk)
<-oktober
• Namibia 3 (Bertrand Marchal + Léo / Rodolphe) <-juni
• Nico 3: Femmes Fatales (Philippe Berthet + Fred Duval)
<-november
• O'Boys 3: Midnight Crossroad (Steve Cuzor + Stéphane Colman / Steve Cuzor) <-juni
• Op Zoek naar de Tijdvogel: integrale editie (Régis Loisel + Serge Le Tendre) (HC)
<-oktober
• De Schorpioen 10: In de Naam van de Zoon (Enrico Marini + Stephen Desberg) <-december
• Siegfried 3: Godenschemering (Alex Alice) (HC)
<-februari
• Tovenarij 3: Gevaarlijk Spel (Juanjo Guarnido + Teresa Valero)
<-oktober
• Tramp 10: Het Vervloekte Vrachtschip (Patrick Jusseaume / Jean-Charles Kraehn + Jean-Charles Kraehn) <-mei
• Wayne Shelton 3: Het Contract Christian Denayer + Thierry Cailleteau / Jean Van Hamme) (herdruk)
<-oktober

• De Werelden van Aldebaran: Overlevenden - Kwantumanomalieën 2 (Léo) <-december
• XIII 20: Mayflower Day (Iouri Jigounov + Yves Sente) (HC)
<-november
• XIII 21: Het Lokaas (Iouri Jigounov + Yves Sente)
<-november
• XIII 21: Het Lokaas (Iouri Jigounov + Yves Sente) (HC)
<-november
• XIII 21: Het Lokaas (Iouri Jigounov + Yves Sente) (HC/luxe + ex-libris)
<-november
• XIII Mystery 4: Kolonel Amos (François Boucq + Alcante) (HC)
<-oktober
• XIII Mystery 5: Steve Rowland (Richard Guérineau + Fabien Nury)
<-oktober
• XIII Mystery 5: Steve Rowland (Richard Guérineau + Fabien Nury) (HC)
<-oktober
• XIII Mystery 5: Steve Rowland (Richard Guérineau + Fabien Nury) (HC/luxe + ex-libris)
<-oktober


Davidsfonds (2)
• Goddelijk! (diverse auteurs)
<-november
• Lectrr Brult! - Het Jaar in Cartoons (Lectrr) <-december


Dark Dragon Books (31)
• De Kinderen van Kapitein Grant 1: De Ongelofelijke Reis (Alexis Nesme naar de roman van Jules Verne) (HC) <-juli
• Het Wolkenvolk - Zijde en Zwaard 1: Wisperwind (Ralf Schlüter + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC) <-juli

Celtic Collection
• Haven 1: Verbanning (Kan-J + Jacques Lamontagne) (HC) <-april
• Love 1: De Vos (Federico Bertolucci + Frédéric Brrémaud) (HC) <-september
• De Koningssmeden 1: Het Zegel van Karsac Um Rork (Tregis + Nicolas Jarry) (HC) <-juni
• De Roep van de Legenden 1: Operatie Excalibur 1 (Fred Vignaux + Éric Pailharey) (HC) <-juli
• Sláine 0: Simon Bisley's De Gehoornde God (Simon Bisley + Pat Mills) (HC) <-mei
• Sláine: Kronieken der Invasies 5: Odacon (Clint Langley + Pat Mills) (HC) <-mei

• De Zang der Elfen 3: De Catalaunische Velden (Mike Ratera + Bruno Falba) (HC) <-maart
• De Zang der Elfen verzamelbox: deel 1-2-3 (lege box) <-april
• De Zang der Elfen verzamelbox: deel 1-2-3 (box + 3 x HC) <-april

Crown Collection
• Escobar - De Laatste Maya 1: Woudgeest 1 (Stéphane Louis) (HC) <-februari
• PsykoParis 1: Eerste Bloed (Corentin Martinage + Tristan Roulot) (HC) <-februari
• Snooze 1: Diepe Slaap (Chris Evenhuis + Kid Toussaint) (HC) <-maart
• Snooze 2: Het Ontwaken (Chris Evenhuis + Kid Toussaint) (HC) <-augustus
• Snooze Collector's Pack deel 1+2 (Chris Evenhuis + Kid Toussaint) (2 x HC + sleeve) <-november
• Vigilantes 1: Het Teken (Riccardo Crosa + Jean-Charles Gaudin) (HC) <-februari

Edgar Rice Burroughs Collection
• Tarzan (Petar Meseldzija) (HC/luxe) <-september

Games Collection
• Assassin's Creed 1A: The Fall (Cameron Stewart + Karl Kerschl)
<-oktober

• Assassin's Creed 1B: The Fall (Cameron Stewart + Karl Kerschl)
<-oktober

• Assassin's Creed 2: The Chain (Cameron Stewart + Karl Kerschl) (HC)
<-oktober

• Assassin's Creed: The Chain Collector's Pack deel 1-2 (Cameron Stewart + Karl Kerschl) (2 x HC + sleeve)
<-oktober

• World of Warcraft 3: Openbaring (Ludo Lullabi + Walter Simonson) <-mei

Graphic Novel Collection
• 3. De Laatste Trojaan integraal (Thierry Démarez + Valérie Mangin) (HC) <-november
• 4. Het Kristallen Zwaard integraal (Crisse + Jacky Goupil) (HC)
<-november

Heroic Fantasy Collection
• Conan verzamelbox 3: deel 7-8-9 (lege box) <-april
• Conan verzamelbox 3: deel 7-8-9 (box + 3 x HC) <-april
• Red Sonja verzamelbox 2: deel 4-5-6 (lege box) <-april
• Red Sonja verzamelbox 2: deel 4-5-6 (box + 3 x HC) <-april

Limited Edition
• Snooze 1: Diepe Slaap (Chris Evenhuis + Kid Toussaint) (HC/luxe) <-maart
• De Zang der Elfen 3: De Catalaunische Velden (Mike Ratera + Bruno Falba) (HC/luxe) <-maart

SF Collection

• Khaal - Kronieken van een Galactische Keizer 1 (Valentin Sécher + Stéphane Louis) (HC) <-februari
• Koepels 1: Chrysalide (Xavier Roth-Fichet + Loïc Nicoloff) (HC) <-april
• Pandamonia 1: Beestenboel (Vincenzo Cucca + Ennio Ecuba / Vincenzo Lauria) (HC) <-juni
• Tessa - Intergalactische Agente 2: De Tien Platen van het Labyrint (Stéphane Louis + Nicolas Mitric)
<-februari
• Tessa - Intergalactische Agente 3: Zo Mooi als een Diyo (Stéphane Louis + Nicolas Mitric)
<-oktober


Dietsche Warande & Belfort (1)
• Zzzzzzz - De Laatste Graphic Novel (diverse auteurs) + Eddy (Koenraad Tinel) <-maart


Dol-Fijn (3)
• Tom en Jerry: Een Reus van een Draak (-Turner Entertainment Co.-) (HC) <-oktober
• Tom en Jerry: Tom Heeft de Hik! (-Turner Entertainment Co.-) (HC) <-oktober
• Tom en Jerry: Kiespijn! (-Turner Entertainment Co.-) (HC) <-oktober


Don Lawrence Collection (16)
• '12 Argus (René Leisink)
<-november

• 40 Hours - schaal 1: Alleen Tijdens Kantooruren (Dick Heins + Eric Hercules) <-september
• De Avonturen van Hel 1: De Koffers van Raz Fadraz (Danker Jan Oreel + Henk Kuijpers) <-maart
• De Avonturen van Hel 1: De Koffers van Raz Fadraz (Danker Jan Oreel + Henk Kuijpers) (HC/dossiereditie) <-maart
• De Vries 2: Vuurdoop (Patrick Van Oppen + Sytse S. Algera) <-september
• Elsje 6: Driemaal Daags Verwennen Voorkomt Ongewenste Bijwerkingen (Gerben Valkema + Eric Hercules)
<-november

• January Jones 1: Dodenrit naar Monte Carlo (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• January Jones 1: Dodenrit naar Monte Carlo (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• January Jones 5: De Horens van de Stier (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) <-maart
• January Jones 5: De Horens van de Stier (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) <-maart
• Max Miller 1: Moordkunsten (IJsbrand Oost) <-maart
• De Partners 17: UFO (Carry Brugman + Dick Richards) <-juni
• De Partners 17: UFO (Carry Brugman + Dick Richards) (HC) <-juni
• Schaduwwerk (Jorg de Vos) (artbook/HC/luxe) <-maart
• Storm 27: De Wisselwachters (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Jorg de Vos / Rob van Bavel) <-september
• Storm 27: De Wisselwachters (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Jorg de Vos / Rob van Bavel) (HC) <-september


Dupuis (71)
• Agency Interpol 1: Mexico - La Muerte (Lionel Marty + Philippe Thirault)
<-oktober
• Agency Interpol 2: Stockholm - De Grootmeester van de Orde (Peter Bergting + Sylvain Runberg)
<-oktober

• Agent 212 25: Lach 'ns naar het Vogeltje (Daniel Kox + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-februari
• Agent 212 26: In Woelige Waters (Daniel Kox + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-februari
• Alleen 7: Diep in de Put (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann) <-augustus
• Alter Ego 3: Fouad (Mathieu Reynès / Benjamin Benéteau + Pierre-Paul Renders / Denis Lapière)
<-februari
• Alter Ego 4: Jonas (Ricard Efa / Luca Erbetta + Pierre-Paul Renders / Denis Lapière) <-mei
• De Avonturen van Walibi 1: De Ontdekking van Shimmeria (Wuye Changjie + Jean David Morvan / Max L'Hermenier) <-maart
• Alter Ego 5: Park (Mathieu Reynès / Benjamin Benéteau + Pierre-Paul Renders / Denis Lapière) <-september
• Alter Ego 6: Darius (Ricard Efa / Luca Erbetta + Pierre-Paul Renders / Denis Lapière) <-december
• De Avonturen van Walibi 2: Hello World! (Wuye Changjie + Jean David Morvan / Maxe L'Hermenier) <-juni
• De Blauwbloezen 3: Voor Vijftienhonderd Dollar Extra (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 13: De Blauwen in de Puree (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 17: El Padre (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-februari
• De Blauwbloezen 18: Hoe het Begon (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-februari
• De Blauwbloezen 21: De 5 Schoeljes (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-mei
• De Blauwbloezen 22: Blauwen en Vrouwen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-oktober
• De Blauwbloezen 25: Blauwen en Bulten (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 32: Te Gek om Los te Lopen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-oktober
• De Blauwbloezen 35: Kapitein Nepel (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-mei

• De Blauwbloezen 51: Een Steekje Los bij Stark (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 56: Tand om Tand (Willy Lambil + Raoul Cauvin)
<-oktober
• Bravo Brothers (André Franquin) (HC) (opnieuw ingekleurde heruitgave met commentaren van José-Louis Bocquet, Sergio Honorez en Isabel Franquin) <-mei
• Boeven op de Kermis (André Franquin) (HC) (opnieuw ingekleurde heruitgave met commentaren van José-Louis Bocquet en Sergio Honorez) <-december
• Buck Danny 5: De Zwarte Draak (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk)
<-oktober
• Buck Danny 6: Aanval in Birma (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk)
<-oktober
• Buck Danny 11: In Korea (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-mei

• Buck Danny 20: S.O.S. Vliegende Schotels (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-augustus
• Buck Danny 23: Vlucht naar de Verloren Vallei (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• Buck Danny 24: Proefmodel FX-13 (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• Buck Danny 30: De Satellietdieven (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-augustus
• Buck Danny 33: Het Geheim van de Spookvliegtuigen (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• Buck Danny 34: Atoomalarm (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• Buck Danny 42: De Helle-Piloten (Francis Bergèse + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-mei
• Bunker 5: De Bergziekte (Nicola Genzianella + Christophe Bec / Stéphane Betbeder) (HC) <-augustus
• Cédric 14: Liggen, Zei Ik! (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-april
• Cédric 19: Rustig Blijven! (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-april
• Cédric 26: Ster in Spe (Laudec + Raoul Cauvin) <-april
• Esteban 1: De Walvisvaarder (Matthieu Bonhomme) <-juni
• Esteban 2: Opgejaagd! (Mathieu Bonhomme)
<-oktober
• Game Over 4: Oeps! (Adam + Midam) (herdruk) <-april
• G. Raf Zerk 28: Liefde op het Kerkhof (Marc Hardy + Raoul Cauvin) <-mei
• Godfried van Bouillon 1 (Jean-Claude Servais)
<-november
• Gringos Locos (Olivier Schwartz + Yann) <-mei
• Gringos Locos (Olivier Schwartz + Yann) (HC) <-mei
• De Kleine Robbe 9: Dit is Nog Niks Voor Jou! (Janry + Tome) (herdruk) <-april

• De Kleine Robbe 16: Dat Lucht Op! (Janry + Tome)
<-november
• Lucky Luke 5: Lucky Luke tegen Pat Poker (Morris) (herdruk) <-mei

• Lucky Luke 8: Phil IJzerdraad (Morris) (herdruk) <-maart
• Lucky Luke 9: Spoorweg door de Prairie (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-maart
• Lucky Luke 12: De Neven Dalton (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-mei

• Lucky Luke 22: De Daltons in de Blizzard (Morris + René Goscinny) (herdruk)
<-oktober
• Lucky Luke 23: De Daltons op Vrije Voeten (Morris + René Goscinny) (herdruk)
<-oktober
• Lucky Luke 27: Het 20ste Cavalerie (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-augustus
• Lucky Luke 28: Het Escorte (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-augustus
• Lucky Luke 29: Prikkeldraad in de Prairie (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-maart
• Lucky Luke 30: Calamity Jane (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-maart
• Papyrus 32: De Stier van Montoe (Lucien De Gieter) <-mei
• Ralph Azham 3: Zwart Zijn de Sterren (Lewis Trondheim) <-mei
• Een Verhaal van Robbedoes en Kwabbernoot 4: Robbedoes, het Dagboek van een Fantast (Émile Bravo) (herdruk)
<-oktober

• Vrouwen in 't Wit 34: Oeps, Verschoning! (Philippe Bercovici + Raoul Cauvin) <-april
• Yoko Tsuno 26: De Vloek van de Amethist (Roger Leloup) <-december

Spotlight
• Aria 34: De Krochten van de Dood (Michel Weyland) <-juni
• Jeremiah 31: De Krabbenmand (Hermann)
<-februari
• Jeremiah 31: De Krabbenmand (Hermann) (HC)
<-februari
• Jerome K. Jerome Bloks 23: Post Mortem (Alain Dodier)
<-november
• Lady S. 8: Staatsraison (Philippe Aymond + Jean Van Hamme) <-september
• Largo Winch 18: Rode Woede (Philippe Francq + Jean Van Hamme)
<-oktober
• Largo Winch 18: Rode Woede (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC)
<-oktober
• Largo Winch 18: Rode Woede (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC/luxe + ex-libris)
<-oktober


Vrije Vlucht
• Eerlijke Lui 2 (Christian Durieux + Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-maart
• Muchacho - integrale uitgave (Emmanuel Lepage) (HC)
<-november

• De Paarden van de Wind 2 (Jean-Claude Fournier + Christian Lax) (HC) <-augustus


Les Éditions Albert René (1)
• Asterix 32: Het Pretpakket (Albert Uderzo + René Goscinny / Albert Uderzo) (herdruk) <-april


EurEducation (1)
• De 9 Levens van van Bommel (Steve Van Bael + Jan Kragt)
<-november


Futuropolis | Glénat (1)
• De Oorlog van de Sambers: Werner & Charlotte 2: Herfst 1768: De Rode Mis (Marc-Antoine Boidin + Bernard Yslaire) (HC) <-april


Glénat (55)
• Albert & Co 5: Tijd om te Kiezen! (Charel Cambré)
<-oktober

• Berserk 17 (Kentaro Miura)
<-januari
• Berserk 18 (Kentaro Miura) <-augustus
• Conquistador 1 (Philippe Xavier + Jean Dufaux) <-juni
• De Erfgenaam 1: Ontmoeting in Glasgow (Joseph Béhé / Camille Meyer + Frank Giroud) (HC) (herdruk) <-juli
• De Erfgenaam 3: Het Labyrint van Thot (Joseph Béhé / Camille Meyer + Frank Giroud) (HC) (herdruk) <-juli
• La Contessa 2: De Tranen van de Condottiere (Herval + Crisse) (HC)
<-november
• Lou! 6: De Kristallen Leeftijd (Julien Neel) <-december
• Notre Dame 1: Het Narrenfeest (Jean-Bastide + Robin Recht naar de roman van Victor Hugo) (HC) <-april
• One Piece 15 (Eiichiro Oda) <-februari
• Schemerwoude 15: Hemeloog (Hermann + Yves H.) <-juni
• Titeuf 12: Waanzinnig Veel! (Zep)
<-oktober

• Wachters van het Bloed 4: Orbo Ab Chao (Denis Falque + Didier Convard) (HC) <-mei


Explora
• Captain Sir Richard Francis Burton 1: Naar de Bronnen van de Nijl (Dim-D + Alex Nikolavitch) (HC)
<-oktober
• Fawcett 1: De Verloren Steden van de Amazone (Alessandro Bocci + Guillaume Dorison) (HC)
<-oktober
• Magellaan: Naar het Einde van de Wereld (Bastien Orenge / Thomas Verguet + Christian Clot) (HC) <-april
• Mary Kingsley: De Berg van de Goden (Julien Telo + Esteban Mathieu / Guillaume Dorison naar een concept van Christian Clot) (HC) <-april

Grafica
• Alchemie - De Ultieme Reis 1: Adrian (Nicolas Mitric) (HC)
<-november
• Ars Magna 1: Raadsels (Milan Jovanovic + Alcante) <-maart
• Black Crow 1: De Bloedheuvel (Jean-Yves Delitte) (HC) (herdruk) <-mei
• Black Crow 3: De Boom met de Hollanders (Jean-Yves Delitte) (HC) <-maart
• Black Stone 1: De Magiërs (Eric Chabbert + Eric Corbeyran) (HC) <-april
• Bouncer 8: To Hell (François Boucq + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-december
• Dakota 1 (Philippe Adamov + Jean Dufaux) (HC) <-augustus

• Het Derde Testament - Julius 2: De Openbaring - Hoofdstuk 1/2 (Thimothée Montaigne + Alex Alice met medewerking van Xavier Dorison) (HC) <-december
• Ella Mahé 4: De Kleur van de Goden (Christophe Simon / Jean-François Charles + Jean-François Charles + Maryse Charles / Jean-François Charles) (HC) <-april
• Flor de Luna 4: Rosalia, 1898 (Éric Lambert + Pierre Boisserie) (HC) <-september

• De Grote Dode 4: Somber (Vincent Mallié + Régis Loisel / Jean-Blaise Djian) (HC)
<-november
• Hollywood 2: Wat Ik Ben en Wat Ik Had Kunnen Zijn (Marc Malès + Jack Manini) (HC) <-augustus

• Konungar 2: De Krijgers van de Dood (Juzhen + Sylvain Runberg) (HC) <-september
• Krijgsheren 1: Marik (Jean-Baptiste Hostache / Didier Poli / Thomas Verguet / Clément Richard + Guillaume Dorison) (HC)
<-november

• De Laatste van de Schoenfelds 2: De Liefde van Fanny (Cédric Hervan + Jean-Claude Bartoll / Agnès Barrat - Bartoll) (HC) <-september

• Levenslijnen 14: Ellen (6) (Michel Durand + Frank Giroud) (HC) <-februari
• De Geheime Driehoek 1: Het Testament van de Dwaas (Gilles Chaillet / Denis Falque / Christian Gine / Pierre Wachs + Patrick Cothias) (HC) (herdruk) <-juli
• Meesters van de Gerst 1: Charles, 1954 (Francis Vallès + Jean Van Hamme) (HC) (herdruk) <-juni
• Meesters van de Gerst 8: De Steenforts (Francis Vallès + Jean Van Hamme) (HC) (herdruk) <-juni
• Missi Dominici 3: Jelami (Benoît Dellac + Thierry Gloris) (HC) <-maart

• De Piraten van Barataria 5: Cairo (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-augustus
• Prins van de Nacht 1: De Jager (Yves Swolfs) (HC) (herdruk) <-mei
• Prins van de Nacht 4: Het Dagboek van Maximilien (Yves Swolfs) (HC) (herdruk) <-mei
• Prins van de Nacht 6: Terug naar Ruhenberg (Yves Swolfs) (HC) (herdruk) <-mei
• Schilden van Mars 2: Heiligschennis (Christian Gine + Gilles Chaillet) (HC) <-mei
• Sneeuw - Het Begin 3: De Ziekte van Orion (Jean-Baptiste Hostache / Didier Poli + Didier Convard / Éric Adam) (HC)
<-november


Prestige
• Kaplan & Masson 1: De Chaostheorie (Jean-Christophe Thibert + Didier Convard) (HC) (herdruk) <-juli
• Max Fridman 5: Sin Illusion (Vittorio Giardino) (HC) <-mei

• De Orde van Cicero 4: Verdicts (Jean-Michel Ponzio + Richard Malka) (HC) <-augustus
• Sasmira 2: De Valse Noot (Laurent Vicomte / Claude Pelet) (HC) <-april
• Sjanghai 2: De Beloften van de Dageraad (Yann Tisseron + Mathieu Mariolle) (HC)
<-januari
• De Vampier van Benares 3: Het Hart van de Duisternis (Georges Bess) (HC) <-maart
• De Waters van Dodemaan 1: het Schaakbord van de Rat (Philippe Adamov + Patrick Cothias) (HC) (herdruk) <-juli

Speurwerk
• Bankgeheimen USA 3: Rood Bloed (Dominique Hé + Philippe Richelle) (HC)
<-februari
• Bankgeheimen USA 4: In God We Trust (Dominique Hé + Philippe Richelle) (HC)
<-oktober
• Diamanten 4: De Opstand van Ramat-Gan (Bernard Köllé + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-april


Zwarte Loge
• De Geheime Driehoek - Hertz 3: De Broeder die Niet Bestond (Denis Falque / Christian Gine + Didier Convard / Éric Adam) (HC)
<-november
• De Laatste Profetie V: De Bliksem en het Kruis (Dominique Rousseau + Gilles Chaillet) (HC)
<-november


Graton (9)
• Dossier Michel Vaillant: Spa-Francorchamps (Studio Graton + Alain van den Abeele / Philippe Graton) (HC) <-december
• Michel Vaillant 1: De Grote Match (Jean Graton) (HC) (heruitgave met ex-libris) <-maart
• Michel Vaillant 2: De Gemaskerde Racer (Jean Graton) (HC) (heruitgave met ex-libris) <-maart
• Michel Vaillant 3: De Renbaan van de Angst (Jean Graton) (HC) (heruitgave met ex-libris) <-juni
• Michel Vaillant 4: Tocht door de Nacht (Jean Graton) (HC) (heruitgave met ex-libris) <-juni
• Michel Vaillant 5: Nr 13 aan de Start (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-september
• Michel Vaillant 6: Het Verraad van Steve Warson (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-september
• Michel Vaillant 1: In de Naam van de Zoon (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) <-december
• Michel Vaillant 1: In de Naam van de Zoon (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) (HC + ex-libris) <-december


Griffioen Grafiek (1)
• Casanova II (Chris van Camp met illustraties van Hanco Kolk)
<-november


Hachette (5)
• Asterix 1: De Galliër (Albert Uderzo + René Goscinny) (herdruk) <-april
• Asterix 4: Als Gladiator (Albert Uderzo + René Goscinny) (herdruk) <-april
• Asterix 7: De Strijd van de Stamhoofden (Albert Uderzo + René Goscinny) (herdruk) <-april

• Asterix 8: Asterix bij de Britten (Albert Uderzo + René Goscinny) (herdruk met nieuwe cover)
<-oktober

• Zoek en Vind Asterix (Albert Uderzo) <-maart


De Harmonie (8)
• Colonel Baxter's Dutch Safari (Glen Baxter) (HC) <-april
• Heeft het Gesmaakt? (Peter van Straaten)
<-februari
• Peter's Zeurkalender 2013 (Peter van Straaten) <-september
• S1ngle 11: XL (Hanco Kolk + Peter de Wit) <-mei

• Sigmund: Tweeëntwintigste Sessie (Peter de Wit)
<-november

• Sigmund Weet Wel Raad met Relaties (Peter de Wit) (HC) <-april
Sigmund Weet Wel Raad met 50-Plussers (Peter De Wit) (HC)
<-september

• Zelf Problemen Maken (Pieter Geenen) <-april


Interstat (1)
Garfield Scheurkalender 2013 (-Jim Davis-)
<-september


Jungle! (6)
• Girlz 3: Vriendinnen voor het Leven (Dentiblù + Sylvia Douyé / Jacky Goupil) <-april
• Girlz 4: Jongens (Dentiblù + Sylvia Douyé / Jacky Goupil) <-september
• Ice Age 3: In de Tijd van de Dinosaurussen (Aky-Aka + Greg Newman) (herdruk) <-juni
• Ice Age 4: De Lawine - Ieder om Beurt! (Shelli Paroline / Braden Lamb + Caleb Monroe) <-juni
• Ice Age: Exclusieve Avonturen 2: Heilige Kerst! / Donder en Bliksem (Aky-Aka + Greg Newman)
<-november


Thriller
• Mossad - Special Operations 2: De Gijzelaar van Damascus (Pierpaolo Rovero + Jean-Claude Bartoll)
<-februari


Kana (7)
• Shaman King 28 (Hiroyuki Takei) <-april

Big Kana
• Ikigami - The Ultimate Limit 4 (Motoro Mase) <-maart
• Ikigami - The Ultimate Limit 5: De Uitgeschilderde Ziel (Motoro Mase) <-mei
• Ikigami - The Ultimate Limit 6 (Motoro Mase) <-juni

Dark Kana
• Black Butler 4 (Yana Tobosco)
<-februari
• Doubt 3 (Yoshiki Tonogai) <-maart
• Doubt 4 (Yoshiki Tonogai) <-mei


Khani Uitgeverij (1)
• XIII Mystery 4: Kolonel Amos (François Boucq + Alcante) (HC/luxe met ex-libris) <-februari


Kosmos Uitgevers (1)
• De Zen van Steve Jobs (Jess3 + Caleb Melby) (HC) <-mei


Lannoo (1)
• Hendriks Spookjescircus (Pieter De Poortere) (HC)
<-oktober


Loeb (2)
• Garfield Pocket 60 (-Jim Davis-) <-augustus
• Garfield Pocket 61 (-Jim Davis-) <-december


Le Lombard (41)
• De Aantekeningen van Darwin 3: De Aard van het Beest (Eduardo Ocaña + Sylvain Runberg) <-maart
• Cassio 5: De Weg naar Rome (Henri Reculé + Stephen Desberg) <-mei
• Cassio 6: De Lokroep van de Pijn (Henri Reculé + Stephen Desberg) <-september
• Dokus de Leerling 18: Te Hoog Gegrepen! (Godi + Zidrou) <-juni
• Dommeltje 3: Een Hele Kluif! (Michel Rodrigue) <-september
• Golias 1: De Verloren Koning (Jérôme Lereculey + Serge Le Tendre)
<-oktober
• Jonathan 15: Atsuko (Cosey) <-februari
• Kruistocht 2: De Qua'dj (Philippe Xavier + Jean Dufaux) (herdruk) <-april
• De Legende van het Wisselkind 5: Asrai-Nacht (Xavier Fourquemin + Pierre Dubois) <-mei
• Malafide 2: De Liefde van een Fee (Jean-Marie Minguez + Nicolas Pona) <-augustus
• Saga Valta 1 (Mohamed Aouamri + Jean Dufaux) <-augustus

• Noach 1: Wegens de Slechtheid van de Mensen (Niko Henrichon + Ari Handel / Darren Aronofsky) <-maart
• Noach 1: Wegens de Slechtheid van de Mensen (Niko Henrichon + Ari Handel / Darren Aronofsky) (HC) <-maart
• Noach 2: En Alles Wat Kruipt (Nico Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel)
<-november
• Noach 2: En Alles Wat Kruipt (Nico Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel) (HC)
<-november
• Rani 1: Bastaard (Franic Vallès + Alcante naar Jean Van Hamme) (herdruk)
<-oktober
• Rani 3: Slavin (Francis Vallès + Alcante / Jean Van Hamme) <-mei

• Rik Remix (David Vandermeulen naar Tibet + André-Paul Duchâteau) (HC) <-maart
• Thorgal 5: De Schaduwen Voorbij (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk)
<-oktober
• Vasco 23: Het Vervloekte Dorp (Frédéric Toublanc + Gilles Chaillet) <-maart
• De Werelden van Thorgal - Buiten Reeks: Het Ontstaan van de Werelden (Grzegorz Rosinski / Giulio De Vita / Roman Surzhenko + Yves Sente / Yann) <-december
• De Werelden van Thorgal - Buiten Reeks: Het Ontstaan van de Werelden (Grzegorz Rosinski / Giulio De Vita / Roman Surzhenko + Yves Sente / Yann) (HC) <-december
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 1: Ik Vergeet Niets! (Giulio De Vita + Yves Sente) (herdruk) <-juli
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 1: Ik Vergeet Niets! (Giulio De Vita + Yves Sente) (HC/luxe + dossier en ex-libris) <-april
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 2: De Straf van de Walkuren (Giulio De Vita + Yves Sente) <-maart
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 2: De Straf van de Walkuren (Giulio De Vita + Yves Sente) (HC) <-maart
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 3: Een Koningin Waardig (Giulio De Vita + Yves Sente) <-december
• De Werelden van Thorgal: Kriss van Valnor 3: Een Koningin Waardig (Giulio De Vita + Yves Sente) (HC) <-december
• De Werelden van Thorgal: Wolvin 2: De Afgehakte Hand van de God Tyr (Roman Surzhenko + Yann)
<-november
• De Werelden van Thorgal: Wolvin 2: De Afgehakte Hand van de God Tyr (Roman Surzhenko + Yann) (HC)
<-november
• De Werelden van Thorgal: Wolvin 2: De Afgehakte Hand van de God Tyr (Roman Surzhenko + Yann) (HC/luxe + ex-libris)
<-november

Derde Stroming
• I.R.$. 14: De Overlevenden van Nanking (Bernard Vrancken + Stephen Desberg) <-augustus
• Miss Oktober 1: Playmate Serial Killer (Alain Queireix + Stephen Desberg)
<-oktober
• Sherman 4: De Valstrik. Bayreuth (Griffo + Stephen Desberg)
<-februari
• Sherman 4: De Valstrik. Bayreuth (Griffo + Stephen Desberg) (HC)
<-februari
• Sherman 5: De Puinhopen. Berlijn (Griffo + Stephen Desberg) <-juni
• Sherman 5: De Puinhopen. Berlijn (Griffo + Stephen Desberg) (HC) <-juni
• Sherman 6: De Vergeving. Jeannie (Griffo + Stephen Desberg)
<-november
• Sherman 6: De Vergeving. Jeannie (Griffo + Stephen Desberg) (HC)
<-november

• Sisco 4: Whisky-Coke (Thomas Legrain + Benec)
<-februari
• Sisco 5: Kalasjnikov-Diplomatie (Thomas Legrain + Benec)
<-oktober


Lucky Comics (1)
• De Avonturen van Lucky Luke naar Morris 5: Ieder voor Zich (Achdé + Daniel Pennac / Tonino Benacquista) <-december


Mandarijn (3)
• DirkJan 1 (herdruk) <-mei
• DirkJan 2 (herdruk met nieuwe cover) <-mei

• Dirkjan 18 (Mark Retera)
<-november


Marsu Productions (4)
• Gastoon 2: In een Goed Blaadje! (Simon Léturgie + Yann / Jean Léturgie)
<-oktober
• Guust: Flaters Deuntjes (André Franquin) <-juni
• Marsupilami 25: Op het Spoor van de Marsupilami (Batem / Stéphane Colman + Stéphane Colman naar Alain Chabat / Jeremy Doner) <-april
• Marsupilami 26: Santa Calamidad (Batem / Stéphane Colman + Stéphane Colman) <-december


Medusa (27)
• Châteaux Bordeaux 2: De Oenoloog (Espé + Eric Corbeyran) (HC)
<-november
De Feul 2: De Brohms (Frédéric Peynet + Jean-Charles Gaudin) (HC) <-april
• De Feul 3: De Erfenis (Frédéric Peynet + Jean-Charles Gaudin) (HC)
<-november

• Frank Lincoln 1: De Wet van het Hoge Noorden (Marc Bourgne) (heruitgave)
<-februari
• Frank Lincoln 1: De Wet van het Hoge Noorden (Marc Bourgne) (HC) (heruitgave)
<-februari
• Frank Lincoln 2: Offshore (Marc Bourgne) (heruitgave)
<-februari
• Frank Lincoln 2: Offshore (Marc Bourgne) (HC) (heruitgave)
<-februari
• Frank Lincoln 3: Break-Up (Marc Bourgne) (heruitgave) <-september
• Frank Lincoln 3: Break-Up (Marc Bourgne) (HC) (heruitgave) <-september
• Frank Lincoln 4: Kodiak (Marc Bourgne + Mark Bourgne / Serge Perrotin) <-september
• Frank Lincoln 4: Kodiak (Marc Bourgne + Mark Bourgne / Serge Perrotin) (HC) <-september

Godenschemering 2: Siegfried (Djief + Nicolas Jarry) (HC) <-april
• Kaap Hoorn 3: De Zwarte Engel van de Paramo (Enea Riboldi + Christian Perrissin) (HC) <-juni
• De Keuken van de Duivel 2: Het Feest van de Monsters (Karl T. + Damien Marie) (HC) <-september
• Lijst 66 3: Kansas (Éric Stalner) (HC) <-juni
• Millennium 1: De Honden Van God (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane) (heruitgave)
<-februari
• Millennium 1: De Honden Van God (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane) (HC) (heruitgave)
<-februari
• Millennium 2: Het Geraamte van de Engelen (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane)
<-februari
• Millennium 2: Het Geraamte van de Engelen (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane) (HC)
<-februari
• Nakara 2: Afwijkenden (Lucien Rollin + Pierre Boisserie) (HC)
<-november
• Piratenvlag 2: Voorbij de Oceanen (Brice Bingono + Eric Corbeyran) (HC)
<-november

• Reign 3: Derde Eskader (Vincent Cara + Téhy) <-september
• Reign 3: Derde Eskader (Vincent Cara + Téhy) (HC) <-september
• Re-Mind 1 (Andrea Mutti + Alcante)
• Re-Mind 1 (Andrea Mutti + Alcante) (HC) <-september
• Tatanka 2: Besmetting (Gaël Séjourné + Joël Callède) (HC) <-juni
• Victor Sackville 23: De Derwisj van Hollywood (Francis Carin + François Rivière / Gabrielle Borile) <-september


Meinema (2)
• Fijne Vrienden: Zeven Beroemde Vriendschappen (Margreet de Heer) (HC) <-april
• Wetenschappen in Beeld (Margreet de Heer) <-oktober


Mevrouw Kern (1)
• Toonder in Leiden (Jacqueline Zirkzee / Dick de Boer)
<-oktober


Monastic (1)
• R 777 - The Highway to Heaven (Jeff Anderson + Mike Maddox) <-maart


Nijgh & Van Ditmar (1)
• Vincent (Barbara Stok)
<-oktober


Oogachtend (3)
• Alles Komt Los (Kim Duchateau)
<-oktober
• Cordelia 13: Slikt (Ilah)
<-oktober
<-oktober
• Esther Verkest 10: Aan Gene Zijde (Kim Duchateau)
<-oktober


Oog & Blik | De Bezige Bij (31)
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Koken (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-mei
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Klussen (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-mei

• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Voetbal (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-juni
• Arzak: Landmeter (Mœbius) (HC)
<-oktober

• Baby's in Black (Arne Bellstorf)
<-februari
• China 2: De Tijd van de Partij (Li Kunwu + Pierre Ôtié) <-maart
• Dansen op de Vulkaan (Floor de Goede) <-december
• Filmfanfare (diverse auteurs) (HC) <-maart
• De Foto & De Mandarijn (Mark Retera) (HC) <-april
• Gasten (Guido van Driel) <-april
• Gek op Moorden (Jacques Tardi + Jean-Patrick Manchette) <-mei
• Getekend Leven (Robert Crumb / Aline Kominsky) (HC) <-augustus
• Heinz van H tot Z 3: I (René Winding / Eddie De Jong) (HC)
<-november
• Jeruzalem (Guy Delisle) <-april

• De Korf (Charles Burns) (HC) <-september
• MetaMaus (Art Spiegelman) (HC + dvd)
<-maart
• Niet Zo, Maar Zo! (Joost Swarte) (HC) <-december

• Joost Swarte Bijna Compleet (Joost Swarte) (HC)
<-januari
• Het Onzienbare, en Andere Verhalen van H.P. Lovecraft (Erik Kriek) (HC) <-maart
• Pelgrim of niet? - Een Voettocht naar Santiago de Compostella (Judith Vanistendael) (HC)
<-oktober

• Reportages (Joe Sacco)
<-oktober
• Scènes uit een Aanstaand Huwelijk (Adrian Tomine) (HC)
<-februari
• Scherpschutters (Michiel van de Pol) <-mei
• Swarte Comix I + II (Joost Swarte) <-augustus
• Toen David Zijn Stem Verloor (Judith Vanistendael) <-januari
• Vincent van Gogh: De Vroege Jaren (Teun Berserik)
<-november

• Ze Heten Allemaal Mohammed (Jérôme Rullier) <-juni
• Zonder Zorgen (Belle Yang) <-augustus

Oog & Blik Classics
• De Dagelijkse Worsteling: Compleet (Manu Larcenet) (integrale editie)
<-oktober

• Een Deken van Sneeuw (Craig Thompson) > maart 2012
• De Maagd en de Neger: De Volledige Editie (Judith Vanistendael) (integrale editie)
<-oktober


Ouvroir Humoir (1)
• Le Miroir de Mowgli (Ollie Schrauwen) <-december


Parvenu (1)
• De Beat Generation (diverse auteurs) <-juni


Pear Productions (2)
• Het Lekkende Hart (Paul Geerts) (HC) <-augustus
• Het Lekkende Hart (Paul Geerts) (HC/luxe) <-augustus


Pelikaanpers (1)
• Slag om Arnhem - September 1944 2: Hotel Hartenstein (Hennie Vaessen) (HC)
<-oktober


Personalia (1)
• Bommel Glossy (diverse auteurs)
<-oktober


Plan A Uitgevers (6)
• Joep: Vette Pret! (Michiel van de Vijver) (HC) <-september
• Joep: Altijd Raak! (Michiel van de Vijver) (HC) <-september
• Joep: Hoogvlieger! (Michiel van de Vijver) (HC) <-september
• Kik: Gaat Los (Gerben Valkema) (HC) <-september
• Kik: Loopt Voorop (Gerben Valkema) (HC) <-september
• Kik: Goed Gek! (Gerben Valkema) (HC) <-september


Prestige (1)
• Requiem - De Vampierridder 10: Bloedbad (Olivier Ledroit + Pat Mills) <-augustus


Publish or Perish (1)
• Kreukelzone - De Stripdagboeken van Sandra de Haan (Sandra de Haan) <-maart


Saga Uitgaven (45)
• Ben Hur 3: Sjeik Ilderim (Jean-Yves Mitton) <-januari
• Ben Hur 4: Golgotha (Jean-Yves Mitton naar de roman van Lewis Wallace) (HC)
<-oktober
• Het Boek van het Lot 2: De Metamorfose (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) <-februari
• Het Bronzen Tijdperk - Het Verhaal van de Trojaanse Oorlog 1: Voorspellingen (Eric Shanower) (HC)
<-oktober
• Het Bronzen Tijdperk - Het Verhaal van de Trojaanse Oorlog 2: Duizend Schepen (Eric Shanower) (HC) <-december
• Hasta la Victoria 3: Laatste Zomer in Havana (Stefano Casini) (HC) <-december
• Jim Morrison: Dichter van de Chaos (Jef + Frédéric Bertocchini) (HC) <-december
• Kroniek der Barbaren 5: In Naam van de Vikingen (Jean-Yves Mitton) (heruitgave met nieuwe cover) <-januari
• Kroniek der Barbaren 6: De Laatste Viking (Jean-Yves Mitton) (heruitgave met nieuwe cover) <-januari
• Okiya: Het Huis van Verboden Geneugten (Sik Jun Jung + Jee-Yun) (HC) <-juni
• Pandemonium 1: Sanatorium (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-augustus
• Pandemonium 1: Sanatorium (Stefano Raffaele + Christophe Bec) (HC) <-juli
• Pandemonium 2: De Tunnel (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-augustus
• Pandemonium 2: De Tunnel (Stefano Raffaele + Christophe Bec) (HC) <-juli
• Pandemonium 3: Witte Dood (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-augustus
• Pandemonium 3: Witte Dood (Stefano Raffaele + Christophe Bec) (HC) <-juli
• De Schaduw en het Vuur 1 (Kim Chen / Wu Qinsong / Yu Qian) <-juni
• De Schaduw en het Vuur 1 (Kim Chen / Wu Qinsong / Yu Qian) (HC) <-maart
• De Schaduw en het Vuur 2 (Ke Da / Chu Mi / Cao R / Fang Yili) <-juni
• De Schaduw en het Vuur 2 (Ke Da / Chu Mi / Cao R / Fang Yili) (HC) <-maart
• De Schaduw en het Vuur 3 (7th Orange / Cheng Cheng / Sun Rei / Sheng Tao) <-juni
• De Schaduw en het Vuur 3 (7th Orange / Cheng Cheng / Sun Rei / Sheng Tao) (HC) <-maart
• De Tombe van Alexander 1: Het Manuscript van Cyrène (Julien Maffre + Isabelle Dethan)
<-oktober
• De Tombe van Alexander 1: Het Manuscript van Cyrène (Julien Maffre + Isabelle Dethan) (HC) <-mei

• De Tombe van Alexander 2: De Poort van Ptolemaeus (Julien Maffre + Isabelle Dethan)
<-oktober
• De Tombe van Alexander 2: De Poort van Ptolemaeus (Julien Maffre + Isabelle Dethan) (HC) <-mei
• De Tombe van Alexander 3: De Albasten Sarcofaag (Julien Maffre + Isabelle Dethan)
<-oktober
• De Tombe van Alexander 3: De Albasten Sarcofaag (Julien Maffre + Isabelle Dethan) (HC) <-mei


Collectie Bamboe
• Bloemenschrift 1: Slechte Orkestratie (Viviane Nicaise + Laurent Galandon) <-april
• Bloemenschrift 1: Slechte Orkestratie (Viviane Nicaise + Laurent Galandon) (HC) <-februari
• Bloemenschrift 2: De Laatste Maat (Viviane Nicaise + Laurent Galandon) <-april
• Bloemenschrift 2: De Laatste Maat (Viviane Nicaise + Laurent Galandon) (HC) <-februari
• De Erfenis van de Duivel 2: Het Geheim van de Mont-Saint-Michel (Paul Gastine + Jérôme Félix) (HC)
<-oktober
• Tahya El-Djazaïr 1: Bloed aan de Handen (A. Dan + Laurent Galandon) <-december
• Tahya El-Djazaïr 1: Bloed aan de Handen (A. Dan + Laurent Galandon) (HC) <-juni
• Tahya El-Djazaïr 2: Zand in de Ogen (A. Dan + Laurent Galandon) <-december
• Tahya El-Djazaïr 2: Zand in de Ogen (A. Dan + Laurent Galandon) (HC) <-juni

Geheimen van het Vaticaan
• Antichrist 2: Bonaparte (Vladimir Aleksic + Bruno Falba) <-februari
• De Drakenorde 0 (Elia Bonneti + Jean-Luc Istin) (HC) <-december
• Evangelie volgens Satan 2: En Verlos Ons van het Kwade (David Cerqueira + Antoine Maurel) <-augustus

• Evangelie volgens Satan 2: En Verlos Ons van het Kwade (David Cerqueira + Antoine Maurel) (HC) <-april
• De Geheime Dagboeken van het Vaticaan 3: Onder de Berg (Antonio Marinétti + Novy / Laurent Queyssi) <-januari
• Succubus 2: Roxelane (Adriano De Vincentiis + Thomas Mosdi) <-december
• Succubus 2: Roxelane (Adriano De Vincentiis + Thomas Mosdi) (HC) <-augustus

Collectie Retro
• Comanche 5 (Hermann + Greg) (HC/luxe met ex-libris) <-februari


Sanoma (2)
• Jan, Jans en de Kinderen 49 (Studio Jan Kruis) <-mei
• Jan, Jans en de Kinderen 50 (Studio Jan Kruis)
<-november


Sherpa (11)
• Arman & Ilva 14: De Bewonderenswaardige Labritta (Thé-Tjong Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) <-juni
• Arq 15: Maan (Andreas) (HC) <-maart
• Capricornus deel 11 + 12 + lege verzamelbox deel 6 t/m 10 (Andreas) (2 x HC + box) <-juli
• Capricornus 11: Patrick (Andreas) (HC) <-juli
• Capricornus 12 (Andreas) (HC) <-juli
• Kappie 4: Voor op het Terras (Bertvandermeij)
<-maart
• Kappie 5: Voor in de Auo (Bertvandermeij)
<-oktober

• Koma (Frederik Peeters + Pierre Wazem) <-juni
• Rork 0: De Geesten (Andreas) (HC)
<-oktober
• Rork integraal 1: Doorgangen (Andreas) (HC) <-september
• De Vliegenkoning 2: Het Begin van de Wereld (Mezzo + Michel Pirus) (HC) <-juni


Silvester (86)
• Amulet 2: De Vloek (Kazu Kibuishi) (HC) <-juni
• Amulet 3: De Wolkenverkenners (Kazu Kibuishi) (HC)
<-november
• De Avonturen van Julius Chancer: De Regenboogorchidee 3 (Garen Ewing) (HC) <-mei
• De Avonturen van Julius Chancer: De Regenboogorchidee verzamelbox (lege box) <-juli
• Arcana 1: De Spookbaron (Frédéric Campoy / Roland Pignault + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juli
• Arcana 2: De Dame uit Praag (Roland Pignault + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juli
• De Autoreportages van Margot 3: 2CV voor een Boegbeeld (Callixte / Olivier Marin + Olivier Marin) (HC) <-juli
• De Autoreportages van Margot verzamelbox deel 1+2+3 (3 x HC + box) <-juli
• De Autoreportages van Margot verzamelbox (lege box voor deel 1-2-3) <-juli
• De Bamburgers 3: Rust en Vrede! (Simon Spruyt + Fritz Van den Heuvel) (HC) <-april

• Beestjes 4: Bonanza! (Schwantz)
<-oktober

• Casus 6: De Erfenis van der Kaiser (Trevor Hairsine + Hanan Herik) (HC) <-januari
• Dirks Big Bunny Boek (Dirk Verschure) <-juni
• Drakenbloed 1: Voorbij de Nevel (Guy Michel + Jean-Luc Istin) (HC) (herdruk)
<-oktober
• Drakenbloed 5: Goeie Oude Louis! (Stéphane Créty + Jean-Lus Istin) (HC) <-november

• Edelweiss 1: Valentine (Romain Hugault + Yann) (HC met schetsdossier)
<-februari
• Edelweiss 2: Sidonie (Romain Hugault + Yann) (HC) <-december
• De Eenhoorn 4: De Dag van het Doopsel (Anthony Jean + Mathieu Gabella) (HC)
<-oktober

• De Eenhoorn verzamelbox (Anthony Jean + Mathieu Gabella) (4 x HC in box)
<-november

• De Eenhoorn verzamelbox deel 1-4 (lege box) <-augustus
• Eugène 5: Blijven Lachen (Jan Dirk Barreveld)
<-februari
• Golden City 9: Het Raadsel Banks (Nicolas Malfin + Daniel Pecqueur) (HC) <-januari
• Gouden Eeuw 3: Moplai (Simon Andriveau) (HC)
<-februari
• Hara Kiwi 8 (Lectrr)
<-november

• Hauteville House 7: Expeditie Vanikoro (Thierry Gioux + Fred Duval) (HC) <-november
• De Legendariërs 1: De Steen van Jovenia (Patrick Sobral) <-april
• De Legendariërs 1: De Steen van Jovenia (Patrick Sobral) (HC) <-april
• De Legendariërs 2: De Wachter (Patrick Sobral)
<-oktober
• De Legendariërs 2: De Wachter (Patrick Sobral) (HC)
<-oktober
• Legende van de Scharlaken Wolken 4: De Bloei en de Gruwel (Saverio Tenuta) (HC) <-april
• Legende van de Scharlaken Wolken verzamelbox deel 1-4 (Saverio Tenuta) (lege box + dossier met kortverhaal) <-april
• Legende van de Scharlaken Wolken verzamelbox deel 1-4 (Saverio Tenuta) (4 x HC in box + dossier met kortverhaal) <-april
• De Lemen Troon 5: De Maagd (Théo Caneschi + Nicolas Jarry / France Richemond) (HC) <-november
• Machtsspel 5: De Drakenkoning (Léo Pilipovic + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-december
• De Nachtuil 2: Kameraad Lilya (Romain Hugault + Yann) (HC) (herdruk)
<-december

• De Nachtuil 3: Wulf en Lilya (Romain Hugault + Yann) (HC) (herdruk)
<-december

• Nicolas Eymerich, Inquisiteur 1: De Godin 1 (David Sala + Jorge Zentner naar de roman van Valerio Evangelisti) (HC) (herdruk) <-juni
• Nicolas Eymerich, Inquisiteur 4: Het Lichaam en het Bloed 2 (David Sala + Jorge Zentner naar de roman van Valerio Evangelisti) (HC) <-juni
• Nicolas Eymerich, Inquisiteur verzamelbox 1-4 (David Sala + Jorge Zentner) (lege box) <-maart
• Nicolas Eymerich, Inquisiteur: Het Einde van de Inquisitie verzamelbox (box voor deel 1-2-3-4) <-juni
• Okko 6: De Cyclus van het Lucht II (Hub) (HC) (herdruk) <-december
• Okko 8: De Cyclus van het Vuur II (Hub) (HC) <-december
• Olivier Varèse 1: De Duif op het Rode Plein (Enrico Marini) (HC) <-september

• Olivier Varèse 2: Welkom in Kokonino World (Enrico Marini + Thierry Smolderen) (HC) <-juni
• De Ongelofelijke Avonturen van Kobijn 9: De Deeltjesversneller (Lewis Trondheim) (HC) <-januari
• De Ongelofelijke Avonturen van Kobijn 9: De Deeltjesversneller (Lewis Trondheim) (HC) (verzamelboxeditie) <-januari
• De Oorlog van Alan 3 (Emmanuel Guibert) (HC)
<-november
• De Oorlog van Alan verzamelbox (Emmanuel Guibert)
<-november
• De Pijl van Nemrod 5: Het Boek (Griffo / Olivier Mangin + Laurent-Frédéric Bollée) (HC) <-augustus
• Portugal (Cyril Pedrosa) (HC) <-mei

• Prins Valiant 14: Jaargang 1950 (Hal Foster) (HC) <-januari
• Prins Valiant 15: Jaargang 1951 (Hal Foster) (HC) <-april
• Prins Valiant 16: Jaargang 1952 (Hal Foster) (HC) <-april

• Prins Valiant 17: Jaargang 1953 (Hal Foster) (HC) <-juni
• Prins Valiant 18: Jaargang 1954 (Hal Foster) (HC) <-september
• Prins Valiant 19: Jaargang 1955 (Hal Foster) (HC) <-december
• Prins Valiant verzamelbox deel 11-15 (Hal Foster) (lege box) <-maart
• Prins Valiant Boek 12: Jaargang 1959-1960 (Hal Foster) (HC) <-januari
• Prins Valiant Boek 12: Jaargang 1959-1960 (Hal Foster) (HC/luxe in slipcase) <-januari
• Prins Valiant Boek 13: Jaargang 1961-1962 (Hal Foster) (HC) <-juli
• Prins Valiant Boek 13: Jaargang 1961-1962 (Hal Foster) (HC/luxe in slipcase) <-juli
• Prins Valiant Boek 14: Jaargang 1963-1964 (Hal Foster) (HC)
<-november
• Prins Valiant Boek 14: Jaargang 1963-1964 (Hal Foster) (HC/luxe met slipcase)
<-november
• Ria - Kronieken van het Licht 2: De Macht van het Zegel (
Christian Retzlaff / Thorsten Kiecker / Kaja Reinki + Andreas Völlinger) (HC) <-augustus
• Schatjes 3: Stoute Meiden (Arthur de Pins + Maïa Mazaurette) <-maart
• Smile (Raina Telgemeier) (HC)
<-oktober
• Snoopy - Peanuts Compleet 3: 1955-1956 (Charles M. Schulz) (HC) <-november
• Sophia verzamelbox deel 1-3 (lege box + dossier Secret Sophia met kortverhaal) <-maart
• Sophia 3: Fiat Lux (Mariano Navarro + Christophe Guignement) (HC) <-februari
• De Toonder Animatiefilms (Jan-Willem de Vries) (HC + dvd) <-mei
• UUR U 5: Wie Heeft de President Vermoord? (Colin Wilson + Fred Duval / Jean-Pierre Pécau) (HC) <-mei
• UUR U verzamelbox deel 5-8 (lege box) <-mei

• De Verborgen Geschiedenis 21: De Mahdi (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-februari
• De Verborgen Geschiedenis 22: Koning van de Wereld (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juni
• Vincent en Van Gogh 2: Drie Manen (Gradimir Smudja) (HC) <-augustus
• Walking Dead 1: Vergane Dagen (Tony Moore + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-september
• Walking Dead 2: Ver van Huis (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-november
• Walking Dead 3: Achter Slot en Grendel (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-september

• Walking Dead 4: Waar het Hart van Vol Is (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-november
• Walking Dead 11: Vrees de Jagers (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-februari
• Walking Dead 12: Leven met Anderen (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-februari
• Walking Dead 13: Te Ver Heen (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-augustus
• Walking Dead 14: Geen Uitweg Meer (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-augustus

• Walking Dead verzamelbox deel 9-12 (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (lege box) <-februari
• Wollodrïn 2: De Ochtend van de As 2/2 (Simon Lereculey + David Chauvel) (HC) <-januari
• Zeven 8: Zeven Overlevenden (Pieter Denys + Luca Blengino) (HC) <-mei
• Zeven 9: Zeven Personages (Florent Calvez + Fred Duval) (HC) <-mei


Sombrero (4)
• In Articulo Mortis 1: De Droom van Icarus (Alexander Halo)
<-februari
• Borgia 3: Vlammen van de Brandstapel (Milo Manara + Alejandro Jodorowsky) (HC) (herdruk)
<-oktober


Zwarte Reeks
• 177. Hete Nachten (Chris)
<-februari
• 178. Lastige Studentes (Celestin)
<-november


Standaard Uitgeverij (212)
• Apostata IV: Paulus Catena (Ken Broeders)
<-oktober

• De Avonturen van Nero en C°: De Hoed van Geeraard de Duivel (Marc Sleen) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-juli
• De Avonturen van Nero 22: Hoed Je voor Kastar (Marc Sleen) (HC/pocket) <-april
• De Avonturen van Nero 23: De Paprikanen (Marc Sleen) (HC/pocket) <-april
• De Avonturen van Nero 24: Magelaan II (Marc Sleen) (HC/pocket) <-april
• De Avonturen van Nero 25: Zongo in de Kongo (Marc Sleen) (HC/pocket) <-april
• De Avonturen van Nero 26: De Gele Gorilla (Marc Sleen) (HC/pocket) <-april

• De Avonturen van Urbanus 1: Het Fritkotmysterie (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 2: De Hittentitten Zien het niet Zitten (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 7: Tegen de Dikkenekken (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 8: De Proefkonijnen (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 22: De Gesloten Koffer (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 24: Het Verslechteringsgesticht (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 28: ...En Ge Kunt Er Uw Haar Mee Kammen (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 32: Urbanus Maakt Reclame Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 33: Het Œuvre van Hors d'Œuvre (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 34: De Vliegende Goudrenet (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 35: De Geforceerde Urbanus (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 36: Aroffnogneu (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 37: Dertig Varkensstreken (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 38: Urbanio en Oktaviëtte (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 43: Tomatenpuree (Willy Linthout + Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 88: Nul-Op-Zijn-Rapport-Man (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 95: Het Oud Zot (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 97: De Zabberlipgekte (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 98: De Telelover (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 99: De Kwelgeesten (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 104: Herman en Hermien (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 107: Het Ongeluk van Odilon (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september

• De Avonturen van Urbanus 128: Wat Voorafging (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 139: De Ghostprutsers Gaan Verder (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Urbanus 147: Pedo-Alarm (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Willy Linthout / Urbanus) <-januari
• De Avonturen van Urbanus 148: De Spiegelkoppen (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus) <-april
• De Avonturen van Urbanus 149: De Cesar van Cesar (Willy Linthout + Urbanus) <-augustus
• De Avonturen van Urbanus 150: Urbanus Verovert de Wereld (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-oktober
• De Avonturen van Urbanus 151: Het Verbeterde Testament (Willy Linthout met assistentie van Steven De Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-december
• Bakelandt 18: De Prins van Oranje (Hec Leemans) (ingekleurde heruitgave) <-april

• Bakelandt 19: In Naam van de Keizer (Hec Leemans) (ingekleurde heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Betty & Dodge 6: Verraad in de Pyreneeën (Thomas Du Caju + Jean-Claude Van Rijckeghem / Pat Van Beirs) <-maart
• Betty & Dodge 6: Verraad in de Pyreneeën (Thomas Du Caju + Jean-Claude Van Rijckeghem / Pat Van Beirs) (HC) <-maart

• F.C. De Kampioenen 1: Zal 't Gaan, Ja? (Hec Leemans) (aangepaste herdruk met nieuwe cover)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 2: Mijn Gedacht! (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 3: Buziness Is Buziness (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 8: Kampioenen op Verplaatsing (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 9: Tournée Zénérale (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 11: Xavier in de Puree (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 12: Het Sehks-Schandaal (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 13: De Kampioenen Maken een Film (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 14: Oma Boma (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 15: De Huilende Hooligan (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 18: De Simpele Duif (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober 
• F.C. De Kampioenen 21: Kampioenen aan Zee (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 23: De Dader Heeft het Gedaan (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 26: Het Spiedende Oog (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 27: Vertongen en Zoon (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 28: Man, Man, Man! (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober 
• F.C. De Kampioenen 30: Gebakken Lucht (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 31: Kampioenen op Wielen (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 35: Agent Vertongen (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 39: De Vliegende Reporter (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 42: De Lastige Kampioentjes (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 43: Boma in de Wellness (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 45: Alle Hens aan Dek (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 47: De Schat van de MacBoma's (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 49: De Kampioenen in het Circus (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 52: De Nies van de Neus (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 54: De Rally van Tante Eulalie (Hec Leemans) (herdruk)
<-maart
• F.C. De Kampioenen 58: Het Geheim van de Kampioentjes (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober 
• F.C. De Kampioenen 60: De Erfenis van Maurice (Hec Leemans) (herdruk)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen 71: De Verdwenen Kampioenen (Hec Leemans) <-maart
• F.C. De Kampioenen 72: Xaverius de Grote (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-juni
• F.C. De Kampioenen 73: Komen Vreten (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-oktober

• F.C. De Kampioenen 74: Dolle Door (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-december

• F.C. De Kampioenen: Special 15 Jaar Kampioenenstrips: Zal 't Gaan, Ja? / 50 Kaarsjes / DDT Doet Weer Mee (Hec Leemans)
<-november

• F.C. De Kampioenen: Super Zoekboek (Hec Leemans met medewerking van Wim Swerts en Vanas) (HC)
<-oktober
• F.C. De Kampioenen Omnibus 4: Fernand Presenteert: Bij Sjoeke en Sjoeke / Het Geval Pascale / De Simpele Duif / Supermarkske / Supermarkske Slaat Terug (Hec Leemans) <-augustus
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 2: Een Dag in de Zoo (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-mei

• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 3: De Geslepen Slaper (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-augustus
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 4: De Goudzoeker (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-december
• F.C. De Kampioenen: Paulientje Special (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-april
• De Geverniste Vernepelingskes 7 (Jan Bosschaert + Urbanus)
<-oktober
• De Geverniste Vernepelingskes 7 (Jan Bosschaert + Urbanus) (HC/luxe)
<-oktober
• De Geuzen 7: Strijd om Slot Loevestein (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• Jump 15: Terug naar El Bolivar (Charel Cambré + Charel Cambré / Marc Legendre) <-maart
• Jump 16: Kwaad Bloed (Charel Cambré + Marc Legendre / Charel Cambré)
<-oktober
• Jump Gags 1 (Charel Cambré) <-juni
• Junior Suske en Wiske 4: Op Safari (Jeff Broeckx / Studio Vandersteen + Pieter van Oudheusden) <-april
• Junior Suske en Wiske 5: Het Geheim van Sinterklaas (Jeff Broeckx / Studio Vandersteen + Pieter van Oudheusden)
<-oktober
• Junior Suske en Wiske 6: Spelletjes Spelen (Dick Heins + Pieter van Oudheusden)
• Junior Suske en Wiske: Veilig op Weg (Jeff Broeckx / Dick Heins + Pieter van Oudheusden) <-september
• Junior Suske en Wiske Zomerboek (Jeff Broeckx / Dick Heins + Pieter van Oudheusden) <-juni
• De Kiekeboes 14: Een Zakje Chips (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 31: Klavertje Vier (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 32: Het Edelweissmotief (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 34: De Zaak Luc Raak (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 38: Prettige Feestdagen (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 39: De Fez van Fes (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 40: Villa Delfia (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 41: De Bende van Moemoe (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 48: Black-Out (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 115: Het Boemerangeffect (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 116: Boek.bv (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 117: Drie Bollen met Slagroom (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 119: Geld Terug (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 120: Yojo de Eerste (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 121: De Kangoeroeclub (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 122: Doodeenvoudig / Eenvoudig Dood (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 125: Vrouwen Komen van Mars (Merho) (herdruk) <-mei
• De Kiekeboes 126: Tienduizend Dagen (Merho) (herdruk) <-mei

• De Kiekeboes 131: Omtrent Oscar (Merho)
<-februari
• De Kiekeboes 132: Alle Eendjes (Merho met medewerking van Ivan Adriaenssens, Thomas Du Caju en Peter Koeken) <-juni
• De Kiekeboes 133: Een Dagje Dédé (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Peter Koeken)
<-oktober
• De Kiekeboes 134: Schatjes op Zolder (Merho met medewerking van Rik dewulf en Peter Koeken)
<-november
• De Kiekeboes Special 3: Vakantieliefjes (Merho) <-augustus

• De Kleine Prins 1: De Planeet van de Wind (Didier Poli + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry) <-januari
• De Kleine Prins 2: De Planeet van de Vuurvogel (Didier Poli + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry) <-maart
• De Kleine Prins 3: De Planeet van de Muziek (Didier Poli / Lucy Mazel / Jérôme Benoit + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry)
<-oktober
• De Kleine Prins 4: De Planeet van Jade (Didier Poli / Zedarkcrystal / Isa Python + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry)
<-oktober
• Marc Sleen 90 - Liber Amicorum (diverse auteurs) <-december
• Mega 2012 (diverse auteurs) <-maart
• Nero: De Far West-Trilogie: Het Geheim van Slappe Bizon / Het Ei van October / De Indiaanse Neusfluit (Marc Sleen) <-september
• De Rode Ridder 73: De Moloch (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 75: De Hellebron (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 76: De Barbaar (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 86: De Duivelszee (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 87: De Beelden van Djomaz (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 88: Het Oog van Toth (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 89: De Ontvoering (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 90: Het Dievengilde (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 91: Het Grote Geheim (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 92: Zygmud en de Beren van Kragero (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 92: Zygmud en de Beren van Kragero (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 93: Nevelsteen (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 94: Xanador (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 95: Heerser der Diepten (Karel Biddeloo) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 97: De Vesting (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 98: Het Bronzen Gevaar (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 99: De Gijzelaars (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 100: De Vervloekte Stad (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september

• De Rode Ridder 101: De Scharlaken Brigade (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 102: De Maagdenburcht (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 103: De Gezellen van Nimrod (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 203: De Vulkaangod (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september

• De Rode Ridder 204: De Rode Gezant (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 205: Het Scheepskerkhof (Karel Biddeloo) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 208: De Blauwe Heks (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 209: De Judasgraal (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 210: Het Zwaard van de Maagd (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 211: Het Vuur en de Maagd (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 212: De Zwarte Inquisiteur (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 220: De Vedelaar van Sint-Pauwels (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 221: De Spiegeldemon (Claus D. Scholz) (herdruk) <-april
• De Rode Ridder 222: De Duisterburcht (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk) <-september
• De Rode Ridder 233: Dokter Faustus (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) <-maart
• De Rode Ridder 233: Dokter Faustus (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (HC/luxe) <-maart
• De Rode Ridder 234: De Elfenring (Claus D. Scholz) <-juni
• De Rode Ridder 234: De Elfenring (Claus D. Scholz) (HC/luxe) <-juni
• De Rode Ridder 235: De Witte Waan (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) <-september
• De Rode Ridder 235: De Witte Waan (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (HC/luxe) <-september
• De Rode Ridder 236: De Zwarte Narcis (Claus D. Scholz)
<-november
• De Rode Ridder 236: De Zwarte Narcis (Claus D. Scholz) (HC/luxe + ex-libris)
<-november
• De Rode Ridder Trilogie: De Duisterburcht / De Sluier van Wuustwezel / Het Behouden Zwaard (Claus D. Scholz + Martin Lodewijk) (HC/luxe + ex-libris)
<-november

• De Smurfen 14: De Vliegsmurf (-Peyo-) (herdruk) <-april
• De Smurfen 15: Luilaksmurf Heeft Slaap (-Peyo-) (heruitgave) <-april
• De Smurfen 18: De Juwelensmurfer (Alain Maury + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-april
• De Smurfen 19: Doktersmurf (Alain Maury + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (heruitgave) <-april
• De Smurfen 26: Een Kind bij de Smurfen (Jeroen De Coninck + Miguel Díaz / Thierry Culliford) (herdruk) <-september
• De Smurfen 27: Het Boek dat Alles Weet (Pascal Garray + Alain Jost) (herdruk) <-september
• De Smurfen 31: De Politiesmurfen (Jeroen De Coninck + Alain Jost) <-augustus
• De Smurfen: Het Grote Strip-leesboek (-Peyo-) (HC)
<-oktober

• De Smurfen: Smurfolympics (Peyo Creations) <-mei

• De Smurfen Winterboek (Peyo Creations) <-december

• Suske en Wiske 152: De Bevende Baobab (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 153: De Nare Varaan (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 156: Beminde Barabas (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 157: De Mollige Meivis (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 159: De Minilotten van Kokonera (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 160: De Bokkige Bombardon (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 161: De Blinkende Boemerang (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 162: De Gouden Locomotef (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 163: De Vlijtige Vlinder (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 165: De Sputtende Spuiter (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 166: De Maffe Maniak (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 169: De Amoureuze Amazone (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 174: Het Statige Standbeeld (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 175: De Kadulle Cupido (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 179: De Windbrekers (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 180: Het Kregelige Ketje (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 181: De Perenprins (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 184: De Regenboogprinses (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 191: De Vergeten Vallei / Toffe Tiko (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 193: Hippus het Zeeveulen / Het Verborgen Volk (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 196: De Natte Navajo (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 198: De Lieve Lilleham (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 201: Het Dreigende Dinges (Studio Vandersteen) (herdruk)
<-maart
• Suske en Wiske 213: De Eenzame Eenhoorn (Studio Vandersteen) (herdruk) <-maart
• Suske en Wiske 316: Krimsonia (Studio Vandersteen)
<-februari
• Suske en Wiske 316: Krimsonia (Studio Vandersteen) (HC/luxe)
<-februari
• Suske en Wiske 317: Het Bizarre Blok (Studio Vandersteen) <-mei
• Suske en Wiske 317: Het Bizarre Blok (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-mei
• Suske en Wiske 318: De Suikerslaven (Studio Vandersteen) <-augustus
• Suske en Wiske 318: De Suikerslaven (Studio Vandersteen) (+ HC/luxe) <-augustus
• Suske en Wiske 319: Suske de Rat (Studio Vandersteen)
<-oktober
• Suske en Wiske 319: Suske de Rat (Studio Vandersteen) (HC/luxe)
<-oktober
• Suske en Wiske 320: De Tirannieke Tor (Studio Vandersteen)
<-november
• Suske en Wiske 320: De Tirannieke Tor (Studio Vandersteen) (HC/luxe)
<-november
• Suske en Wiske: Expeditie Robikson (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-mei

• Suske en Wiske: Het Magische Moment: De Hippe Heksen / De Knikkende Knoken (Studio Vandersteen)
<-november

• Suske en Wiske: De Spottende Spiegel (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-augustus

• Suske en Wiske Pocket 20: De Gouden Cirkel / Bibbergoud / De Gouden Ganzeveer (Studio Vandersteen) <-januari
• Suske en Wiske Pocket 21: De Texasrakkers / De Gouden Locomotief / De Bangeschieters (Studio Vandersteen)
<-november

• Suske en Wiske Pocket 22: De Spokenjagers / De Zwarte Madam / De Krachtige Krans (Studio Vandersteen)
<-november

• Suske en Wiske: De Mini-Trilogie: De Ringelingschat / Het Bevroren Vuur / De Mooie Millirem (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• Suske en Wiske Vakantieboek (Studio Vandersteen) <-juni

• Urbanus Omnibus 1: Het Fritkotmysterie / De Hittentitten Zien het niet Zitten / Het Papschoolgenie / Urbanus op Uranus / Het Mislukte Mirakel (Willy Linthout + Urbanus) <-mei
• Urbanus Speciaal 9: De Volle Pamper Special (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) <-september
• Urbanus Speciaal 10: In het Meervoud: De Geforceerde Urbanus / Een Eufrazie Te Veel / Tien Kleine Nonkeltjes (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout)
<-november

• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 9 (Dirk Stallaert + Urbanus) <-mei
• Urbanus Vertelt: Plankgas & Plastronneke Special (Dirk Stallaert + Urbanus) <-juni
• Urbanus Vertelt 10: Plankgas & Plastronneke (Dirk Stallaert + Urbanus)
<-november

Crime Scene
• Er Was Eens 4: Te Wapen! (Sylvain Vallée + Fabien Nury) (HC)
<-oktober


Strip 2000 (13)
• De Ruyter 1: De Engelsen Komen! (Pieter Hogenbirk + Herman Roozen) <-september
• Dik van Dieren en Zo 1: De Eerste 11 Zaken (Gleever) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Dik van Dieren en Zo 2: Het Einde van de Wereld & Andere Zaken (Gleever) <-juni

• Jodocus de Barbaar 2: De Blauwe Wijven (Marq van Broekhoven)
<-oktober
• Marq Denkt 3 (Marq van Broekhoven) <-maart
• Peer de Plintkabouter 4: Een Toffe Peer! (Marq van Broekhoven) <-augustus
• Streetkids 1: Wanted, Dead or Alive (Charel Cambré)
<-oktober
• Tom Carbon 3: Schudden voor Gebruik (Luc Cromheecke + Gert Fritzgerald) (heruitgave) <-augustus

• Tom Carbon 6: Lunatoys (Luc Cromheecke + Laurent Letzer / Gert Fritzgerald) (heruitgave) <-maart
• Tom Carbon 7: Tannenbaum (Luc Cromheecke + Gert Fritzgerald) (heruitgave) <-september
• Victor & Vishnu 1: Op Veelvuldig Verzoek (Jeroen Funke) <-juni
• De VrijMiBoys 1: Opstartproblemen (Ype Driessen) <-september
• Ype + Willem 4: Koek en Ei (Ype Driessen / Willem Stam) <-juni


Stripgilde (1)
• Midgard 2: Onderweg (Steven Dupré) <-september


Stripwinkel Alex (1)
• Jeremiah 31: De Krabbenmand (Hermann) (HC/luxe + ex-libris) <-april


Syndikaat (3)
• Evert Kwok 4 (Eelke de Blouw / Tjarko Evenboer)
<-oktober

• Otto 1: Blijven Roeien! (Frodo De Decker) (HC)
<-maart
• World of DIK 1: Somthing under the Bed is Dying (Maikel Verkoelen) <-september


Treegarden Comix (1)
• Viktor & Frenky 2: Kantje Boord (Daniel Van den Broek) <-mei


Uitgeverij Boumaar (8)
• Bud Broadway 8: De Lange Weg naar Huis (Eric Heuvel) <-juni
• Bud Broadway 8: De Lange Weg naar Huis (Eric Heuvel) (HC) <-juni
• Bud Broadway 9: Verdwaald in Jaar 1 (Eric Heuvel) <-juni
• Bud Broadway 9: Verdwaald in Jaar 1 (Eric Heuvel) (HC) <-juni
• Tom Poes Weekblad Bundel 10 (diverse auteurs) (HC) (facsimile) <-mei
• Tom Poes Weekblad Bundel 11 (diverse auteurs) (HC) (facsimile) <-mei
• Tom Poes Weekblad Bundel 12 (diverse auteurs) (HC) (facsimile) <-december
• Tom Poes Weekblad Bundel 13 (diverse auteurs) (HC) (facsimile) <-december


Uitgeverij De Boemerang (7)
• The Champions 20 (Gürsel) <-februari
The Champions Voetbal Scheurkalender 2013 (diverse auteurs)
<-september
• Rooie Oortjes 43 (D'Auwe) <-april
• Rooie Oortjes 44 (Gürsel)
<-oktober
• Rooie Oortjes Dubbelalbum 9 (Gürsel / D'Auwe)
<-oktober
• Rooie Oortjes Dubbelalbum 10 (Dany / Gürsel / Bruno Di Sano) <-december
• Rooie Oortjes Scheurkalender 2013 (diverse auteurs) <-september


Uitgeverij De Meulder (3)
Gouden Klassiekers
• 0. Paulus: Winterboek (Jean Dulieu) (HC) (heruitgave) <-september
• 6. Paulus en Priegeltje (Jean Dulieu) (HC) (heruitgave) <-februari
• 7. Paulus en Schipper Makreel (Jean Dulieu) (HC) (heruitgave) <-september


Uitgeverij Franka BV (9)
• Franka 10: Gangsterfilm (Henk Kuijpers) (herziene heruitgave met nieuwe cover en inkleuring) <-september
• Franka 10: Gangsterfilm (Henk Kuijpers) (HC) (herziene heruitgave met nieuwe cover en inkleuring) <-september

• Franka 12: De Blauwe Venus (Henk Kuijpers) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-december
• Franka 12: De Blauwe Venus (Henk Kuijpers) (HC) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-december
• Franka 13: De Dertiende Letter (Henk Kuijpers) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-december
• Franka 13: De Dertiende Letter (Henk Kuijpers) (HC) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-december
• Franka 22: Onderwereld (Henk Kuijpers) <-juni
• Franka 22: Onderwereld (Henk Kuijpers) (HC) <-juni
• Franka 22: Onderwereld (Henk Kuijpers) (HC/luxe) <-juni


Uitgeverij Hum (1)
• Philemon: Het Vogelverschrikkers Vagevuur (Fred) (HC) <-augustus


Uitgeverij L (35)
• 2012 - Het Jaar van Hein (Hein de Kort) (HC) <-december
• Agent 327 Dossier 3: Dossier Stemkwadrater (Martin Lodewijk) (heruitgave) <-december
• Agent 327 Dossier 3: Dossier Stemkwadrater (Martin Lodewijk) (HC) (heruitgave) <-december
• Agent 327: The Making Of: De Vrouwen van Agent 327 (Stef Habraken / Martin Lodewijk) (HC)
  <-december
• Agent 327: The Making Of: De Vrouwen van Agent 327 (Stef Habraken / Martin Lodewijk) (HC met schets)
  <-december
• Ayako 1: Een Meisje om van te Houden (Osamu Tezuka) (HC) <-maart
• Ayako 2: Een Familie om van te Houden (Osamu Tezuka) (HC) <-mei
• Ayako 3: Een Wereld om van te Houden (Osamu Tezuka) (HC) <-juli
• De Beproeving 4: Zware Gevallen (Mike Perkins + Roberto-Aguirre-Sacasa naar de roman van Stephen King) (HC) <-juni
• Boeddha 3: Devadatta (Osamu Tezuka) (HC) (herdruk) <-juli
• Boeddha 4: Het Woud van Oeroevela (Osamu Tezuka) (HC) (herdruk) <-juli
• De Boeken van de Zieners 5: De Samenzwering (Laurent Sieurac + Jean-Charles Gaudin naar de romans van Robin Hobb) (HC) <-september
• Huurlingen 1: De Meute van de Griffioen (Paolo Deplano + Nicolas Jarry)
<-oktober

• Lanfeust van Troy Boek 1+2: Het Ivoor van Magohamoth / Thanos de Wellustige (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) (nieuwe vertaling en inkleuring + extra dossier) <-maart
• Lanfeust van Troy Boek 3+4: Kasteel Goud-Azuur / De Paladijn van Eckmül (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) (nieuwe vertaling en inkleuring + extra dossier) <-april
• Lanfeust van Troy Boek 5+6: De Schrik van de Schouwer / Keizerin Cixi (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) (nieuwe vertaling en inkleuring) <-augustus
• Lanfeust van Troy Boek 7+8: Petaurussen Sterven bij Dageraad / Het Fabeldier (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) (nieuwe vertaling en inkleuring) <-september
• Lanfeust Odyssey 3: De Banneling van Eckmül (Didier Tarquin + Christophe Arleston) <-augustus
• Lanfeust Odyssey 3: De Banneling van Eckmül (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) <-augustus

• Lanfeust van Troy: Cixi van Troy 3: Het Geheim van Cixi (Adrien Floch / Olivier Vatine + Christophe Arleston / Mélanÿn) <-februari
• Lanfeust van Troy: Cixi van Troy 3: Het Geheim van Cixi (Adrien Floch / Olivier Vatine + Christophe Arleston / Mélanÿn) (HC) <-februari
• Legenden van Troy: Saffraannacht 2: De Wraak van Albumen (Eric Hérenguel + Christophe Arleston / Melanÿn) <-augustus
• Legenden van Troy: Saffraannacht 2: De Wraak van Albumen (Eric Hérenguel + Christophe Arleston / Melanÿn) (HC) <-augustus
• Trollen van Troy 2: De Schedel van de Edelachtbare (Jean-
Louis Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave) <-april
• Trollen van Troy 2: De Schedel van de Edelachtbare (Jean-
Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-april
• Trollen van Troy 15: Haarballen (Jean-
Louis Mourier + Christophe Arleston) <-mei
• Trollen van Troy 15: Haarballen (Jean-
Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) <-mei
• Trollen van Troy 16: Trollenhaar (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston)
<-oktober
• Trollen van Troy 16: Trollenhaar (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC)
<-oktober
• Veroveraars van Troy 3: De Slag om Bloemhaven (Ciro Tota + Christophe Arleston) <-april
• Veroveraars van Troy 3: De Slag om Bloemhaven (Ciro Tota + Christophe Arleston) (HC) <-april

• De Wouden van Opaal 7: Tanden van Steen (Philippe Pellet + Christophe Arleston) <-februari
• De Wouden van Opaal 7: Tanden van Steen (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Ythaq 9: De Onmogelijke Waarheid (Adrien Floch + Christophe Arleston) <-januari
• Ythaq 9: De Onmogelijke Waarheid (Adrien Floch + Christophe Arleston) (HC) <-januari


Uitgeverij 't Mannekesblad (8)
• Ajna en Anja (Paul Provinciaal)
• Ongecensureerd Geweld (Paul Provinciaal)


Minerva Serie
• 27. Piet Pienter en Bert Bibber 44: Vakantie in Pandorra (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• 28. Piet Pienter en Bert Bibber 42: De Supersonische Schokgolf-oscillator (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart

• 29. Piet Pienter en Bert Bibber 43: Intermezzo in Hamaj'oewait (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart
• 31. Piet Pienter en Bert Bibber 40: Hypnose-stralen (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• 32. Onverbloemd (Toon) <-maart

• Piet Pienter en Bert Bibber 38: Zangkwintet "De Lange Asem" (Pom) (heruitgave met nieuwe cover)
<-oktober


Uitgeverij Nouga (1)
• De Lustige Kapoentjes 8.1: Arm- en Beenbreuk (Tom Bouden) <-maart


Uitgeverij Van Gennep (2)
• Dirkjan + Bert! - De Beste Grappen Tot Nu Toe: Dikke Vrienden (Mark Retera) <-maart
• DirkJan Scheurkalender 2013 (Mark Retera) <-september


Uitgeverij Van Halewyck (1)
• Cirque Sans Soleil (Marec)
<-november


Uitgeverij Van Halewyck | Ants (1)
• Press Cartoon Belgium & Europe 2012 (diverse auteurs) <-juli


Uitgeverij Van Praag (1)
• Agent Orange 5: De Oorlogsjaren van Prins Bernhard III: De Affaire King Kong (Erik Varekamp + Mick Peet)
<-november


Xtra (4)
• Fred de Heij Presenteert: Pulpman 13 (Fred de Heij/diverse auteurs) <-maart
• Fred de Heij Presenteert: Pulpman 14 (Fred de Heij/diverse auteurs) <-juni
• Rechter Bao 2: De Koning van de Kinderen (Chongrui Nie + Patrick Marty) <-juni
• De Schuilplaats (Fred de Heij) <-juni

TOEKOMST
Te Verschijnen
Op Stapel
TOPPERS
13 x XIII
14-18
De 25 bekendste konijnen
20 jaar Arcadia, 20 topstrips
25 jaar Vrije Vlucht
30 jaar Kiekeboe
49 Kanjers van Oranje
50 jaar De Rode Ridder
60 jaar Nero
70 jaar Kuifje-weekblad
80 jaar Robbedoes
Aantrekkelijkste Heldinnen Top 540
Asterix Top Six
Batmanspecial
BelgenTop 100
De Blauwbloezen Top 49
De Grenzeloze Top 500 (2010)
De Grenzeloze Top 500 (2012)
De Honderd Hoogtepunten van Willy Vandersteen
De Rest van de Wereld Top 50
FransenTop 100
Jaartoppers
Jommeke Top 10
De Kiekeboes top-15 (M/V)
Koppeltjestop 20
Napoleon in de strip
ReeksTop 50
Robbedoes
Schrijvers over Strips
Schurken- & Feeksentop
Star Wars
Suske en Wiske: 70 stroken in 70 dagen
Urbanus Top 15
De Wereld rond Franquin
Westernstrips